748978-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej obszaru ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i opieki jednodniowej w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w ramach projektu pn. „Wzmocnienie infrastruktury lokalowej i sprzętowej dla poprawy dostępu i jakości ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki jednodniowej w ramach odwracania piramidy świadczeń.”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej wraz z materiałami zużywalnymi – osprzętem w podziale na 5 Części: Część nr 1 – Video-cystoskop z jednostką sterującą - 1 zestaw wraz z osprzętem - (Część nr 1 Poz. 2); Część nr 2 – Laser holmowy - 1 sztuka wraz z osprzętem - (Część nr 2 Poz. 2); Część nr 3 – Oprogramowanie do fuzji obrazów MRI/USG do przezkroczowej biopsji stercza z wyposażeniem – 1 zestaw; Część nr 4 – Laser półprzewodnikowy – 1 sztuka wraz z osprzętem - (Część nr 4 Poz. 2); Część nr 5 - Aparat RTG z ramieniem C ze stołem chirurgicznym - 1 zestaw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1.- 2.5. do SWZ – Formularze parametrów technicznych (dot. Części nr 1 – 5 z wyłączeniem osprzętu) oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (dot. Części nr 1 Poz 2, Części nr 2 Poz. 2 oraz Części nr 4 Poz. 2 – „osprzęt – materiały zużywalne”) – odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy.
Internal identifier: DZPUCK.262.200.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Video-cystoskop z jednostką sterującą - 1 zestaw wraz z osprzętem - (Część nr 1 Poz. 2);
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa video-cystoskopu z jednostką sterującą - 1 zestaw oraz sukcesywna dostawa osprzętu (Część nr 1 Poz. 2). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1. do SWZ - Formularz parametrów technicznych oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (dot. Części nr 1 Poz. 2 – materiały zużywalne – osprzęt).
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Laser holmowy - 1 sztuka wraz z osprzętem - (Część nr 2 Poz. 2);
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lasera holmowego - 1 sztuka oraz sukcesywna dostawa osprzętu (Część nr 2 Poz. 2). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2. do SWZ - Formularz parametrów technicznych oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (dot. Części nr 2 Poz. 2 – materiały zużywalne – osprzęt).
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 – Oprogramowanie do fuzji obrazów MRI/USG do przezkroczowej biopsji stercza z wyposażeniem – 1 zestaw;
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do fuzji obrazów MRI/USG do przezkroczowej biopsji stercza z wyposażeniem – 1 zestaw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3. do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Laser półprzewodnikowy – 1 sztuka wraz z osprzętem - (Część nr 4 Poz. 2);
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lasera półprzewodnikowego – 1 sztuka oraz sukcesywna dostawa osprzętu (Część nr 4 Poz. 2). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4. do SWZ - Formularz parametrów technicznych oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (dot. Części nr 4 Poz. 2 – materiały zużywalne – osprzęt).
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Aparat RTG z ramieniem C ze stołem chirurgicznym - 1 zestaw.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu RTG z ramieniem C ze stołem chirurgicznym - 1 zestaw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.5. do SWZ - Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część nr 5