749093-2026 - Competition
Czechia – Auditing services – Detailní prověření smluvních vztahů včetně forenzního šetření
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Detailní prověření smluvních vztahů včetně forenzního šetření
Description: Předmětem veřejné zakázky je hloubkové prošetření vybraných smluvních vztahů zadavatele s různými poskytovateli služeb realizovaných na základě smluv uzavřených v období let 2022–2025. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. ZZVZ s až sedmi dodavateli, jejichž nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější a splní zadávací podmínky stanovené zadavatelem.
Internal identifier: VZ/2026/056/1536
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otevřené řízení, cílem je uzavření Rámcové dohody s až sedmi poskytovateli. Zadávání dílčích plnění bude probíhat na základě automatické rotace zohledňující výsledek zařazeného poskytovatele v zadávacím řízení.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
Additional classification (cpv): 79100000 Legal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel v souladu s § 242 odst. 5 ZZVZ stanovuje, že námitky podle § 242 odst. 3 nebo 4 ZZVZ lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůt podle odstavce 3 nebo 4; v takovém případě je okamžik, kdy končí možnost podat námitky, rozhodný pro a) běh lhůt podle § 98 odst. 1 nebo § 144 odst. 2 ZZVZ, b) posouzení přiměřenosti stanovení délky nebo prodloužení lhůty pro podání nabídek.