2. Procedure
Procedure
Title: naprawa rewizyjna zestawów kołowych z wymianą kół monoblokowych na nowe z pojazdów ED78 I
Description: Przedmiotem Zamówienia jest: naprawa rewizyjna zestawów kołowych z wymianą kół monoblokowych ( 60 szt. kół) na nowe wymontowanych z 3 sztuk z pojazdów ED78 I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.Z uwagi na ustanowiony na podstawie Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2019/779 z dnia 16 maja 2019 r. ustanawiające szczegółowe przepisy dotyczące systemu certyfikacji podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie pojazdów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/798 oraz uchylające rozporządzenie Komisji (UE) nr 445/2011, z późniejszymi zmianami, przez Zamawiającego - przewoźnika pełniącego rolę podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie (ECM - ang. Entity in Charge of Maintenance) - system kwalifikowania dostawców, zamówienie może być wykonane wyłącznie przez podmiot posiadający status „zakwalifikowany” na Liście Zatwierdzonych Dostawców POLREGIO S.A., uzyskany zgodnie z obowiązującymi u Zamawiającego Zasadami WKZ
Internal identifier: Sz.240.4451.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50221000 Repair and maintenance services of locomotives
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: naprawy rewizyjnej zestawów kołowych z wymianą kół monoblokowych na nowe z pojazdów ED78 I
Description: Przedmiotem Zamówienia jest: naprawa rewizyjna zestawów kołowych z wymianą kół monoblokowych ( 60 szt. kół) na nowe wymontowanych z 3 sztuk z pojazdów ED78 I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Z uwagi na ustanowiony na podstawie Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2019/779 z dnia 16 maja 2019 r. ustanawiające szczegółowe przepisy dotyczące systemu certyfikacji podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie pojazdów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/798 oraz uchylające rozporządzenie Komisji (UE) nr 445/2011, z późniejszymi zmianami, przez Zamawiającego - przewoźnika pełniącego rolę podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie (ECM - ang. Entity in Charge of Maintenance) - system kwalifikowania dostawców, zamówienie może być wykonane wyłącznie przez podmiot posiadający status „zakwalifikowany” na Liście Zatwierdzonych Dostawców POLREGIO S.A., uzyskany zgodnie z obowiązującymi u Zamawiającego Zasadami WKZ