See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Garso įranga
Description: Pirkimas skaidomas į 20 pirkimo objekto dalių: 1 pirkimo dalis - Garso sąsajos, keitikliai ir tinklinio garso įranga; 2 pirkimo dalis - Mikrofonų pirminiai stiprintuvai ir garso procesoriai; 3 pirkimo dalis – Ausinės; 4 pirkimo dalis - Ausinių stiprintuvai ir asmeninio monitoringo sistemos; 5 pirkimo dalis - Garso įrašytuvų komplektai; 6 pirkimo dalis - Įgarsinimo (PA) sistemų komplektai; 7 pirkimo dalis - Studijinio garso monitoringo ir kalibravimo komplektai; 8 pirkimo dalis - Transportavimo įranga; 9 pirkimo dalis - Elektros maitinimo įranga ir priedai; 10 pirkimo dalis - Garsiakalbių ir mikrofonų stovai bei tvirtinimo priedai; 11 pirkimo dalis - Tiesioginio įvedimo ir signalų perdavimo laboratorinė įranga; 12 pirkimo dalis - Garso kabeliai ir daugiašakės jungtys; 13 pirkimo dalis - Mikrofonų technologijų ir palyginamosios laboratorijos; 14 pirkimo dalis - Kondensatoriniai mikrofonai ir jų priedai; 15 pirkimo dalis - Mikrofonų technologijų istorijos ir etalonų kolekcija; 16 pirkimo dalis - Juostiniai mikrofonai; 17 pirkimo dalis - Specializuoti erdvinio garso mikrofonai; 18 pirkimo dalis - Belaidžių mikrofonų ir asmeninio garso monitoringo ausinėmis komplektai; 19 pirkimo dalis - Skaitmeniniai garso pultai, sceninės garso sąsajos ir priedai; 20 pirkimo dalis - Analoginės studijos sistema ir profesionali garso įranga
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32342410 Sound equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis - Garso sąsajos, keitikliai ir tinklinio garso įranga
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis - Mikrofonų pirminiai stiprintuvai ir garso procesoriai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis – Ausinės
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis - Ausinių stiprintuvai ir asmeninio monitoringo sistemos
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis - Garso įrašytuvų komplektai
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis - Įgarsinimo (PA) sistemų komplektai
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis - Studijinio garso monitoringo ir kalibravimo komplektai
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis - Transportavimo įranga
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis - Elektros maitinimo įranga ir priedai
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis - Garsiakalbių ir mikrofonų stovai bei tvirtinimo priedai
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis - Tiesioginio įvedimo ir signalų perdavimo laboratorinė įranga
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis - Garso kabeliai ir daugiašakės jungtys
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis - Mikrofonų technologijų ir palyginamosios laboratorijos
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis - Kondensatoriniai mikrofonai ir jų priedai
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis - Mikrofonų technologijų istorijos ir etalonų kolekcija
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis - Juostiniai mikrofonai
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 pirkimo dalis - Specializuoti erdvinio garso mikrofonai
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 pirkimo dalis - Belaidžių mikrofonų ir asmeninio garso monitoringo ausinėmis komplektai
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 pirkimo dalis - Skaitmeniniai garso pultai, sceninės garso sąsajos ir priedai
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 pirkimo dalis - Analoginės studijos sistema ir profesionali garso įranga
Internal identifier: 20