749228-2026 - Result
Belgium – Foul-water piping construction work – EDE3041-EDE3042 - Edegem, riolerings- en wegeniswerken in de Hovestraat te Edegem
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: EDE3041-EDE3042 - Edegem, riolerings- en wegeniswerken in de Hovestraat te Edegem
Description: EDE3041-EDE3042 - Edegem, riolerings- en wegeniswerken in de Hovestraat te Edegem. Wegen- en rioleringswerken omvattend in hoofdzaak: - Het opbreken van bestaande verhardingen; - Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; - Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; - Opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; - Het op- en afbreken van rots-, metselwerk- en betonbrokken; - Het uitvoeren van grondverbeteringen; - Het plaatsen van geotextiel; - Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen, poreuse betonbuizen en PVC-buizen van verschillende diameter; - Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; - Het graven van een gracht en bufferbekken; - Het maken van kopmuren in ter plaatse gestort beton; - Het maken van huisaansluitingen en aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; - Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; - Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; - Het maken van nieuwe wegverhardingen, parkeerstroken, fietspaden en voetpaden in o.a. asfalt, beton, kasseien, grasbetontegels en betonstraatstenen. - Plaatsen van straatmeubilair. - Groenaanleg. - Aanwerken van opritten in herbruik-materiaal,....
Internal identifier: EDE3041
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: EDE3041 - 1
Internal identifier: 1