2. Procedure
Procedure
Title: Upravljanje projektima Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Skrad i izgradnja sustava javne odvodnje Skrad te Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza
Description: Predmet nabave su usluge Upravljanja projektima Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Skrad i izgradnja sustava javne odvodnje Skrad te Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza, prema projektnom zadatku ove Dokumentacije o nabavi. Upravljanje projektom gradnje provodi se sukladno odredbama Zakona o gradnji („Narodne novine“, broj 155/25), Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje („Narodne novine“, broj 78/15, 118/18, 110/19).
Internal identifier: MV 53/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71541000 Construction project management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave su usluge upravljanja projektima - ugovora za radove Sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Skrad i izgradnja sustava javne odvodnje Skrad te Izgradnja sustava javne odvodnje Mrkoplja i Sungera - I. faza i sanacija vodoopskrbnih cjevovoda u zoni izgradnje SJO Mrkopalj – I faza, prema projektnom zadatku ove Dokumetacije o nabavi. Upravljanje projektom gradnje provodi se sukladno odredbama Zakona o gradnji („Narodne novine“, broj 155/25), Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje („Narodne novine“, broj 78/15, 118/18, 110/19).
Additional classification (cpv): 72224000 Project management consultancy services