2. Procedure
Procedure
Title: Unapređenje informacijski sustava HAPIH-a - unapređenje informacijskog sustava MOBIDI
Description: Procijenjena vrijednost nabave je: 504.000,00 EUR bez PDV-a. U procijenjena vrijednost postupka nabave je: 95.000,00 EUR bez PDV-a. Predmet nabave je nabava usluga unapređenja informacijskih sustava HAPIH-a, unapređenje informacijskog sustava MOBIDI.
Internal identifier: N-2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Procijenjena vrijednost nabave je: 504.000,00 EUR bez PDV-a U procijenjena vrijednost postupka nabave je: 95.000,00 EUR bez PDV-a Predmet nabave podijeljen je na grupe, u ovom postupku provodi se postupak za jednu grupu predmeta nabave. Predmet nabave je nabava usluga unapređenja informacijskih sustava HAPIH-a, unapređenje informacijskog sustava MOBIDI sustava u skladu s Projektnim zadatkom i Troškovnikom, te cjelokupnom Dokumentacijom o nabavi, u kojima su naznačeni naziv, količina, te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Detaljan opis predmeta nabave naveden je u PRILOGU I Projektni zadatak . S obzirom da Naručitelj nije vlasnik izvornog programskog koda za aplikacijski sustav, odabrani ponuditelj mora osigurati sve pravne i tehničke pretpostavke (ovlaštenja, osposobljavanje i sl.) za korištenje izvornog koda i projektne dokumentacije te rad na navedenom aplikacijskom sustavu. Vlasnik izvornog koda: DECE Yazilim A.S Tepe Prime İş Merkezi A-Blok/74, Dumlupınar Bulvarı No:266 06800 Çankaya/Ankara Turska Ponuditelj je obvezan priložiti ispunjen i ovjeren PRILOG IV Izjavu ponuditelja o korištenju izvornog koda i projektne dokumentacije.