749453-2026 - Result
Netherlands – Construction work – 31164072 Vervanging Gerrit Krolbrug
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: 31164072 Vervanging Gerrit Krolbrug
Description: Het project Vervanging Gerrit Krolbrug betreft op hoofdlijnen de bouw van de nieuwe Gerrit Krolbrug, de inpassing van de brug en aanlandingen in aansluitende infrastructuur en de aanpassing (verlegging en verbreding) van de vaarweg, het Van Starkenborghkanaal. De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: - Civieltechnische, elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden ten behoeve van de vervanging van de Gerrit Krolbrug; - Systeem en/of object overstijgende werkzaamheden (m.n. Industriële Automatisering/machineveiligheid t.b.v. de Gerrit Krolbrug); - Civieltechnische werkzaamheden ten behoeve van de aansluitende infrastructuur; - Civieltechnische werkzaamheden ten behoeve van de vaarweg; - Aanvullende werkzaamheden. Zie de Aanbestedingsdocumenten voor meer informatie. zie korte omschrijving
Internal identifier: 31164072
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 42961000 Command and control system, 45221000 Construction work for bridges and tunnels, shafts and subways, 45223210 Structural steelworks, 48000000 Software package and information systems, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1 - 31164072 Vervanging Gerrit Krolbrug
Description: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Internal identifier: 1
749453-2026 - Resultados
Países Bajos – Trabajos de construcción – 31164072 Vervanging Gerrit Krolbrug
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31164072
Tipo de procedimiento: Diálogo competitivo
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 42961000 Sistema de mando y control, 45221000 Trabajos de construcción de puentes y túneles, pozos y pasos subterráneos, 45223210 Obras de estructura de acero, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1