See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa paliw płynnych w latach 2027-2028 - zamówienie udzielane w częściach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych w 2027 i 2028 roku. Postępowanie podzielone jest na dwie części: część 1 – dostawa oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb 95, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, część 2 – dostawa oleju opałowego L1 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załączniki nr 2a i 2b do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/1021/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09134100 Diesel oil, 09135100 Heating oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – dostawa oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb 95
Description: Przedmiotem zamówienia w części 1 są sukcesywne, bezgotówkowe zakupy niżej wymienionych paliw płynnych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn roboczych eksploatowanych przez Zakład Remontów i Konserwacji Dróg w Warszawie w 2027 i 2028 roku, w szacunkowych ilościach: a) olej napędowy ON, wg PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej - 1 000 000 l (500 000 l w 2027 r. i 500 000 l w 2028 r.) b) benzyna bezołowiowa Pb 95, wg PN-EN 228+A1:2017-06 lub równoważnej - 100 000 l (50 000 l w 2027 r. i 50 000 l w 2028 r.) Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/1021/2026 cz. 1
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09134100 Diesel oil
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – dostawa oleju opałowego L1
Description: Przedmiotem zamówienia w części 2 są sukcesywne, bezgotówkowe zakupy w 2027 i 2028 roku oleju opałowego lekkiego w szacunkowych ilościach: - olej opałowy lekki L1, wg PN-C-96024:2020-12 lub równoważnej – 100 000 l (50 000 l w 2027 r. i 50 000 l w 2028 r.) Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2b do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/1021/2026 cz. 2
Additional classification (cpv): 09135100 Heating oil