2. Procedure
Procedure
Title: Snittblommor,krukväxter och tillbehör
Description: Upphandlingen avser behovet av snittblommor, blomsterarrangemang, gröna krukväxter, blomstrande krukväxter och tillbehör till Marks kommuns verksamheter.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03121200 Cut flowers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Snittblommor, krukväxter och tillbehör