749740-2026 - Competition
Poland – Postal services – Świadczenie na rzecz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie na rzecz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla przesyłek listowych oraz paczek na rzecz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie wraz z Delegaturami- Placówkami Zamiejscowymi MUW, a w szczególności: odbiór, przyjmowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych oraz zwrot do Zamawiającego przesyłek po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia. OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: BOU-V.272.69.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
5. Lot
Lot: LOT-0001