See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW ZAMAWIAJĄCYCH UCZESTNICZĄCYCH W GRUPIE ZAKUPOWEJ POWIATU BIELSKIEGO
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa paliwa gazowego do Zamawiających i ich jednostek organizacyjnych o łącznym szacunkowym wolumenie 30 129 287 kWh w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 60300000 Pipeline transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Options:
Description of the options: 15% Zamawiający zastrzegają sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji w rozumieniu przepisu art. 441 ustawy Pzp rozszerzenia zamówienia w ilości nie większej niż 15% łącznego wolumenu będącego przedmiotem postępowania. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego zakres świadczenia przysługującego Zamawiającemu w ramach przedmiotowego uprawnienia. Zamawiający jest zobowiązany przesłać zawiadomienie nie później niż przed wykorzystaniem określonego w umowie wolumenu podstawowego potwierdzonego wystawionymi fakturami.