749924-2026 - Competition
Belgium – Various school services – Organisatie van voor-en naschoolse opvang en vakantieopvang voor kleuters in de gemeente Zaventem in kader van het BOA-Decreet
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Organisatie van voor-en naschoolse opvang en vakantieopvang voor kleuters in de gemeente Zaventem in kader van het BOA-Decreet
Description: Voorwerp van deze diensten: Organisatie van voor- en naschoolse opvang en vakantieopvang voor kleuters in de gemeente Zaventem in kader van het BOA-decreet. Toelichting: Voorwerp van deze diensten: Organisatie van voor- en naschoolse kinderopvang in alle basisscholen van het vrij & gemeenschapsonderwijs in Zaventem + de organisatie van vakantieopvang voor kleuters in alle schoolvakanties op 3 verschillende locaties (Sterrebeek, Sint-Stevens-Woluwe en Zaventem). De opdracht is opgedeeld in percelen per (deel)gemeente. 1. De voor- en naschoolse kinderopvang dient vanaf 01/09/2027 uitbesteed georganiseerd te worden in de volgende 7 basisscholen (8 locaties): Perceel 1: 1. GO! Basisschool 'De Vleugel Adres: Spoorwegstraat 27, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 17 92 e-mail: info@go-devleugel.be Website: https://www.go-devleugel.be/ 2. ZAVO basisschool - Campus Hoogstraat Adres: Hoogstraat 1, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 42 18 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 3. ZAVO basisschool - Campus Heidestraat Adres: Heidestraat 2, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 56 62 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 4.Gemeentelijke Basisschool Zaventem Adres: Desmedtstraat 42, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 09 89 e-mail: secretariaat@gemeenteschoolzaventem.be Website: https://gemeenteschoolzaventem.be/ Perceel 2: 5. Vrije Basisschool Sint-Lambertus Nossegem Adres: Burggrachtstraat 1A, 1930 Nossegem Telefoon: 02 759 46 04 e-mail: sln.directie@gmail.com Website: https://www.sintlambertusschool-nossegem.be/ Perceel 3: 6. Vrije basisschool Sterrebeek Adres: Kerkdries 22, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 19 83 e-mail: secretariaat@vbssterrebeek.be Website: https://www.vbssterrebeek.be/ 7. Gemeentelijke basisschool Sterrebeek Adres: Schapenweg 30, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 95 43 e-mail: secretariaat@stegbs.com Website: https://gemeenteschoolsterrebeek.com/ Perceel 4: 8. Gemeentelijke Basisschool Sint-Stevens-Woluwe Adres: Leuvensesteenweg 194, 1932 Sint-Stevens-Woluwe Telefoon: 02 720 42 99 e-mail: secretariaat@sswgbs.com Website: https://www.gemeenteschoolsintstevenswoluwe.com/ De voor- en naschoolse opvang moet verzekerd worden op schooldagen van 7.00 uur tot het begin van de lessen en na het einde van de lessen tot 18.00 uur. De start van de lessen kan per school licht variëren. (De exacte uren zijn terug te vinden in BIJLAGE F: Uren voor- en naschoolse opvang - NA te KIJKEN & AAN TE VULLEN!) De voor- en naschoolse kinderopvang (ongeveer 180 effectieve schooldagen) valt binnen de opdracht. Eveneens op pedagogische studiedagen?? (Weglaten? Of facultatieve verlofdagen?) Het huidige personeelsbestand dat nu de voor- en naschoolse opvang in de scholen organiseert dient overgenomen te worden met minimaal behoud van gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden, inclusief extralegale voordelen, zoals opgenomen in hun respectievelijke individuele arbeidsovereenkomsten en de geldende rechtspositieregeling. (Zie bijlage F: ‘Uitgewerkte salarisschalen op D en E - BIJLAGEN NA TE KIJKEN EN AAN TE VULLEN!!) Ook het personeel van de niet-gemeentelijke scholen dient overgenomen te worden met minimaal het behoud van gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden, inclusief extralegale voordelen, zoals opgenomen in hun respectievelijke individuele arbeidsovereenkomsten. Een lijst van al het personeel met hun huidige statuten en verloningen vindt u in: ‘Bijlage E: Overzicht Opvang Niet Gemeentelijke Scholen.’ 2. De vakantieopvang van de kleuters dient vanaf de herfstvakantie 2027 georganiseerd te worden op 3 locaties. Hiervoor kan gebruik gemaakt worden van de infrastructuur in de hieronder beschreven basisscholen van Zaventem, Sterrebeek en Sint-Stevens-Woluwe. Voor Zaventem kijken we naar 1 van de drie niet-gemeentelijke basisscholen in Zaventem om dit te organiseren in De Vleugel of in een ZAVO basisschool. 1. GO! Basisschool 'De Vleugel Adres: Spoorwegstraat 27, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 17 92 e-mail: info@go-devleugel.be Website: https://www.go-devleugel.be/ 2. ZAVO basisschool - Campus Hoogstraat Adres: Hoogstraat 1, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 42 18 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 3. ZAVO basisschool - Campus Heidestraat Adres: Heidestraat 2, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 56 62 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ Voor Sterrebeek zal dit in de Vrije basisschool Sterrebeek georganiseerd worden: 4. Vrije basisschool Sterrebeek Adres: Kerkdries 22, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 19 83 e-mail: secretariaat@vbssterrebeek.be Website: https://www.vbssterrebeek.be/ Voor Sint-Stevens-Woluwe wensen we dit in de gemeentelijke basisschool SSW te organiseren. 5. Gemeentelijke Basisschool Sint-Stevens-Woluwe Adres: Leuvensesteenweg 194, 1932 Sint-Stevens-Woluwe Telefoon: 02 720 42 99 e-mail: secretariaat@sswgbs.com Website: https://www.gemeenteschoolsintstevenswoluwe.com/ De opvang dient georganiseerd te worden van 7.00 tot 18.00 uur in alle schoolvakanties met uitzondering van de volgende perioden: (huidige legislatuur tot september 2031) 28/08/2028 t.e.m. 31/08/2028 27/08/2029 t.e.m. 31/08/2029 26/08/2030 t.e.m. 30/08/2030 25/08/2031 t.e.m. 29/08/2031 De bedoeling is om naast beroepskrachten lokale jongeren in te zetten als jobstudent en animator tegen dezelfde loon-voorwaarden als de monitoren op het speelplein. De uitvoering van de opdracht zal plaatsvinden op de bovengenoemde locaties.
Internal identifier: PPP0GH-1842/6284/CAD/2026/1842
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80410000 Various school services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG EN VAKANTIEOPVANG VOOR KLEUTERS IN DE GEMEENTE ZAVENTEM IN KADER VAN HET BOA-DECREET - PERCEEL 1
Description: Perceel 1: 1. GO! Basisschool 'De Vleugel Adres: Spoorwegstraat 27, 1930 Zaventem 2. ZAVO basisschool - Campus Hoogstraat Adres: Hoogstraat 1, 1930 Zaventem 3. ZAVO basisschool - Campus Heidestraat Adres: Heidestraat 2, 1930 Zaventem 4.Gemeentelijke Basisschool Zaventem Adres: Desmedtstraat 42, 1930 Zaventem
Internal identifier: CAD/2026/1842_1
Additional classification (cpv): 75200000 Provision of services to the community
Options:
Description of the options: Vereiste opties (De organisatie van opvang op pedagogische studiedagen en facultatieve schooldagen (vereiste optie 1), alsook de organisatie van de vakantieopvang voor kleuters dient vereist te worden opgegeven. De AO bekijkt nadien of hier al dan niet op zal ingeschreven worden. Hiervoor vermeldt de inschrijver de eventuele prijs per begeleider en per uur.)
Lot: LOT-0002
Title: ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG EN VAKANTIEOPVANG VOOR KLEUTERS IN DE GEMEENTE ZAVENTEM IN KADER VAN HET BOA-DECREET - PERCEEL 2
Description: 5. Vrije Basisschool Sint-Lambertus Nossegem Adres: Burggrachtstraat 1A, 1930 Nossegem
Internal identifier: CAD/2026/1842_2
Lot: LOT-0003
Title: ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG EN VAKANTIEOPVANG VOOR KLEUTERS IN DE GEMEENTE ZAVENTEM IN KADER VAN HET BOA-DECREET - - PERCEEL 3
Description: 6. Vrije basisschool Sterrebeek Adres: Kerkdries 22, 1933 Sterrebeek 7. Gemeentelijke basisschool Sterrebeek Adres: Schapenweg 30, 1933 Sterrebeek
Internal identifier: CAD/2026/1842_3
Lot: LOT-0004
Title: ORGANISATIE VAN VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG EN VAKANTIEOPVANG VOOR KLEUTERS IN DE GEMEENTE ZAVENTEM IN KADER VAN HET BOA-DECREET - PERCEEL 4
Description: 8. Gemeentelijke Basisschool Sint-Stevens-Woluwe Adres: Leuvensesteenweg 194, 1932 Sint-Stevens-Woluwe
Internal identifier: CAD/2026/1842_4