See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów komputerowych oraz specjalistycznych stacji audio
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup) komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów komputerowych oraz specjalistycznych stacji audio dla Polskiego Radia S.A. w likwidacji – zwanych dalej również jako „Sprzęt”: 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, które na potrzeby prowadzonego postępowania i udzielanego zamówienia zwane są w dalszej treści SWZ „Zadaniami”. Podstawą podziału przedmiotu zamówienia na Zadania był rodzaj urządzenia komputerowego. W oparciu o te podstawy, przedmiot zamówienia został podzielony na następujące cztery Zadania: 1) Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia, obejmuje swoim zakresem dostawę komputerów stacjonarnych. 2) Zadanie nr 2 przedmiotu zamówienia obejmuje, swoim zakresem dostawę monitorów komputerowych. 3) Zadanie nr 3 przedmiotu zamówienia obejmuje, swoim zakresem dostawę komputerów przenośnych. 4) Zadanie nr 4 przedmiotu zamówienia obejmuje, swoim zakresem dostawę specjalistycznych stacji audio – stacji dźwiękowych do systemu Pyramix. 3. Wykonawcy mogą złożyć oferty częściowe, w rozumieniu art. 7 pkt 15 ustawy Pzp, na jedno, dwa, trzy, bądź wszystkie Zadania, na które został podzielony przedmiot zamówienia. 4. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby Zadań, na które zostanie udzielone zamówienie jednemu wykonawcy. 5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 6. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących – dla wszystkich Zadań, na które został podzielony przedmiot zamówienia, Załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: BP.27.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Konieczność skrócenia terminu składania ofert, w przedmiotowym postępowaniu, wynika z faktu, że po zakończeniu wdrożenia jednego z kluczowych systemów informatycznych Zamawiającego oraz dokonaniu koniecznych wymian sprzętu (w tym, celem spełnienia nieprzewidzianych wcześniej wymagań bezpieczeństwa informatycznego) zachodzi pilna potrzeba uzupełnienia sprzętu komputerowego, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania Spółki.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213300 Desktop computer, 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 30211300 Computer platforms, 32342410 Sound equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 2 dostawa monitorów komputerowych
Description: Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia, obejmuje swoim zakresem dostawę monitorów komputerowych
Internal identifier: Zadanie nr 2
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 1 dostawa komputerów stacjonarnych
Description: Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia, obejmuje swoim zakresem dostawę komputerów stacjonarnych
Internal identifier: Zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 dostawa komputerów przenośnych
Description: Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia, obejmuje swoim zakresem dostawę komputerów przenośnych
Internal identifier: Zadanie nr 3
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 dostawa specjalistycznych stacji audio – stacji dźwiękowych do systemu Pyramix
Description: Zadanie nr 1 przedmiotu zamówienia, obejmuje swoim zakresem dostawę specjalistycznych stacji audio – stacji dźwiękowych do systemu Pyramix
Internal identifier: Zadanie nr 4
Additional classification (cpv): 30211300 Computer platforms, 32342410 Sound equipment