2. Procedure
Procedure
Title: Usluge stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu - izgradnja nove OŠ
Description: Predmet ovog postupka javne nabave su usluge stručnog nadzora nad izgradnjom nove osnovne škole u Zaprešiću, kao i usluge koordinatora zaštite na radu, odnosno njihov nastavak, s obzirom na to da je ugovor o nabavi predmetne usluge s prethodno odabranim Izvršiteljem raskinut. Radovi izgradnje nove osnovne škole, izvode se u skladu s FIDIC uvjetima ugovora o građenju (FIDIC Crvena knjiga, izdanje 1999.). Procijenjena vrijednost predmeta: 170.000,00 EUR CPV oznaka i naziv: 79714000 Usluge nadzora Nabava je povezana s projektom i/ili programom koji se financira iz fondova Europske unije. Broj ili uputa na projekt: NPOO.C3.1.R1-I2.01 EU Program: Program potpore reformama (uključujući instrument za provedbu reformi i instrument za konvergenciju) Opis projekta: Izgradnja, rekonstrukcija i opremanje osnovnih škola za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole
Internal identifier: MV-18/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631000 Technical inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet ovog postupka javne nabave su usluge stručnog nadzora nad izgradnjom nove osnovne škole u Zaprešiću, kao i usluge koordinatora zaštite na radu. Radi se o nastavku usluge stručnog nadzora nakon raskida ugovora o predmetnim uslugama sa Izvršiteljem odabranim po provedenom postupku javne nabave.