See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CD/2024/6 Concessie voor werken - Dienstenzones Waasmunster
Description: Het voorwerp van de opdracht is een concessie van openbare werken die betrekking heeft op de herinrichting van de dienstenzones te Waasmunster (E17 beide richtingen +/- kmp 80.2 tot kmp 80.9) rekening houdend met de hedendaagse noden zoals onder andere ultrasnelladers voor personen- en vrachtvervoer. Onder dienstenzone wordt de zone langs de autosnelweg verstaan waar aan de weggebruiker een aantal basisdiensten en producten wordt aangeboden. Onder kiosk wordt een klein (maximaal circa 250m² grondoppervlakte “footprint” en afgestemd op de beschikbare ruimte en perceelsvorm) vrijstaand gebouw bedoeld met een beperkt exploitatie aanbod.
Internal identifier: CD/2024/6
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223710 Motorway service area construction work
Additional classification (cpv): 31681500 Rechargers, 55300000 Restaurant and food-serving services, 50760000 Repair and maintenance of public conveniences
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CD/2024/6 - Concessie voor werken - Dienstenzones Waasmunster
Internal identifier: 1