749999-2026 - Competition
Slovenia – Food, beverages, tobacco and related products – Konvencionalna živila in živila iz shem kakovosti za potrebe Doma Danice Vogrinec Maribor 2027-2029
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Konvencionalna živila in živila iz shem kakovosti za potrebe Doma Danice Vogrinec Maribor 2027-2029
Description: Sukcesivna dobava blaga Konvencionalna živila in živila iz shem kakovosti za potrebe Doma Danice Vogrinec Maribor na lokacijo delovne enote Pobrežje, Čufarjeva cesta 9 (vsi sklopi), delovne enote Tabor, Veselova 3, 2000 Maribor (Sklopi 1-4, 7-27, 39-46) in na lokacijo CIDO Podlehnik, Podlehnik 8g, 2286 Podlehnik (Sklopi 1-4, 12-13, 15, 46) po sklopih v obdobju od 1.1.2027 do 31.12.2029
Internal identifier: JN-81638
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KRUH
Description: KRUH
Internal identifier: 608521
Lot: LOT-0002
Title: PEKOVSKO PECIVO, PEKOVSKI IZDELKI
Description: PEKOVSKO PECIVO, PEKOVSKI IZDELKI
Internal identifier: 608522
Lot: LOT-0003
Title: IZDELKI IZ LISTNATEGA, LISTNATEGA KVAŠENEGA IN VLEČNEGA TESTA
Description: IZDELKI IZ LISTNATEGA, LISTNATEGA KVAŠENEGA IN VLEČNEGA TESTA
Internal identifier: 608523
Lot: LOT-0004
Title: SLAŠČIČARSKI IZDELKI
Description: SLAŠČIČARSKI IZDELKI
Internal identifier: 608524
Lot: LOT-0005
Title: MLEVSKI IZDELKI, PRIPRAVLJENI IZDELKI IZ ŽIT
Description: MLEVSKI IZDELKI, PRIPRAVLJENI IZDELKI IZ ŽIT
Internal identifier: 608525
Lot: LOT-0006
Title: TESTENINCE, MLINCI
Description: TESTENINCE, MLINCI
Internal identifier: 608526
Lot: LOT-0007
Title: SADJE - SVEŽE
Description: SADJE - SVEŽE
Internal identifier: 608527
Lot: LOT-0008
Title: ZELENJAVA - SVEŽA
Description: ZELENJAVA - SVEŽA
Internal identifier: 608528
Lot: LOT-0009
Title: JABOLKA
Description: JABOLKA
Internal identifier: 608529
Lot: LOT-0010
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 608530
Lot: LOT-0011
Title: SVEŽE MLEKO, SKUTA, SLADKA SMETANA, MASLO - IZBRANA KAKOVOST
Description: SVEŽE MLEKO, SKUTA, SLADKA SMETANA, MASLO - IZBRANA KAKOVOST
Internal identifier: 608531
Lot: LOT-0012
Title: SIR, TRAJNO MLEKO, KISLA SMETANA, MASLO
Description: SIR, TRAJNO MLEKO, KISLA SMETANA, MASLO
Internal identifier: 608532
Lot: LOT-0013
Title: MLEČNI IZDELKI (PUDINGI, DESERTI)
Description: MLEČNI IZDELKI (PUDINGI, DESERTI)
Internal identifier: 608533
Lot: LOT-0014
Title: JOGURTI - IZBRANA KAKOVOST
Description: JOGURTI - IZBRANA KAKOVOST
Internal identifier: 608534
Lot: LOT-0015
Title: SKUTNI NAMAZI
Description: SKUTNI NAMAZI
Internal identifier: 608535
Lot: LOT-0016
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA
Description: ZAMRZNJENA ZELENJAVA
Internal identifier: 608536
Lot: LOT-0017
Title: IZDELKI IZ TESTA IN KROMPIRJA
Description: IZDELKI IZ TESTA IN KROMPIRJA
Internal identifier: 608537
Lot: LOT-0018
Title: RIBE IN MORSKI SADEŽI
Description: RIBE IN MORSKI SADEŽI
Internal identifier: 608538
Lot: LOT-0019
Title: GOVEJE MESO
Description: GOVEJE MESO
Internal identifier: 608539
Lot: LOT-0020
Title: SVINJSKO MESO
Description: SVINJSKO MESO
Internal identifier: 608540
Lot: LOT-0021
Title: TELEČJE MESO
Description: TELEČJE MESO
Internal identifier: 608541
Lot: LOT-0022
Title: DROBOVINA
Description: DROBOVINA
Internal identifier: 608542
Lot: LOT-0023
Title: PRIPRAVLJENI IZDELKI
Description: PRIPRAVLJENI IZDELKI
Internal identifier: 608543
Lot: LOT-0024
Title: POLTRAJNI MESNI IZDELKI
Description: POLTRAJNI MESNI IZDELKI
Internal identifier: 608544
Lot: LOT-0025
Title: TRAJNI MESNI IZDELKI
Description: TRAJNI MESNI IZDELKI
Internal identifier: 608545
Lot: LOT-0026
Title: PIŠČANJČJE MESO IN IZDELKI - IZBRANA KAKOVOST
Description: PIŠČANJČJE MESO IN IZDELKI - IZBRANA KAKOVOST
Internal identifier: 608546
Lot: LOT-0027
Title: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Description: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI
Internal identifier: 608547
Lot: LOT-0028
Title: OLJA
Description: OLJA
Internal identifier: 608548
Lot: LOT-0029
Title: ZAČIMBE
Description: ZAČIMBE
Internal identifier: 608549
Lot: LOT-0030
Title: ČAJI
Description: ČAJI
Internal identifier: 608550
Lot: LOT-0031
Title: PAKIRANA ŽIVILA ZA ZAJTRK
Description: PAKIRANA ŽIVILA ZA ZAJTRK
Internal identifier: 608551
Lot: LOT-0032
Title: PAŠTETA
Description: PAŠTETA
Internal identifier: 608552
Lot: LOT-0033
Title: KONZERVIRANA HRANA
Description: KONZERVIRANA HRANA
Internal identifier: 608553
Lot: LOT-0034
Title: DIETNI PROGRAM
Description: DIETNI PROGRAM
Internal identifier: 608554
Lot: LOT-0035
Title: JUHE, JUŠNE ZAKUHE, PRILOGE
Description: JUHE, JUŠNE ZAKUHE, PRILOGE
Internal identifier: 608555
Lot: LOT-0036
Title: SADNE JUHE
Description: SADNE JUHE
Internal identifier: 608556
Lot: LOT-0037
Title: PRAŠKI, KREME, DODATKI ZA PECIVA
Description: PRAŠKI, KREME, DODATKI ZA PECIVA
Internal identifier: 608557
Lot: LOT-0038
Title: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Description: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 608558
Lot: LOT-0039
Title: ZELENJAVA - EKOLOŠKA
Description: ZELENJAVA - EKOLOŠKA
Internal identifier: 608559
Lot: LOT-0040
Title: SADJE - EKOLOŠKO
Description: SADJE - EKOLOŠKO
Internal identifier: 608560
Lot: LOT-0041
Title: IZDELKI ZA VEGETARIJANCE
Description: IZDELKI ZA VEGETARIJANCE
Internal identifier: 608561
Lot: LOT-0042
Title: IZDELKI IN ŽIVILA BREZ GLUTENA
Description: IZDELKI IN ŽIVILA BREZ GLUTENA
Internal identifier: 608562
Lot: LOT-0043
Title: SVEŽE MLEKO - SENENO - SHEME KAKOVOSTI
Description: SVEŽE MLEKO - SENENO - SHEME KAKOVOSTI
Internal identifier: 608563
Lot: LOT-0044
Title: EKO GOVEJE MESO
Description: EKO GOVEJE MESO
Internal identifier: 608564
Lot: LOT-0045
Title: EKO SVINJSKO MESO
Description: EKO SVINJSKO MESO
Internal identifier: 608565
Lot: LOT-0046
Title: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 608566