750208-2026 - Competition
Poland – Training simulators – Dostawa symulatora kolejowego NEWAG IMPULS 2 (EN63H)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa symulatora kolejowego NEWAG IMPULS 2 (EN63H)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest: wyprodukowanie, dostawa, uruchomienie oraz 2 letnie wsparcie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego mobilnego symulatora pojazdu kolejowego z napędem typu NEWAG IMPULS 2 (EN63H).
Internal identifier: Po.240.4324.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34152000 Training simulators
5. Lot
Lot: LOT-0001