750301-2026 - Competition
Netherlands – Presents and rewards – Raamovereenkomst levering van relatiegeschenken
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst levering van relatiegeschenken
Description: De opdracht betreft de levering van diverse soorten relatiegeschenken ten behoeve van personeelsbeloning en/of de promotie van Defensie. Het betreft gepersonaliseerde artikelen en maatwerk artikelen. Raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar met na twee jaar de mogelijkheid om op te zeggen (met een opzegtermijn van zes maanden).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
5. Lot
Lot: LOT-0000