750387-2026 - Competition
Poland – Software maintenance and repair services – Przedłużenie usługi serwisu technicznego dla posiadanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego oprogramowania Oracle
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przedłużenie usługi serwisu technicznego dla posiadanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego oprogramowania Oracle
Description: 1. Przedmiotem zamówienia przedłużenie usługi serwisu technicznego dla posiadanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego oprogramowania Oracle. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZK/83/DI/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001