2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz uruchomienie i prowadzenie PSZOK na terenie miasta Żywca
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z następujących nieruchomości: 1) instytucji gminnych, 2) jednostek organizacyjnych Miasta Żywca, 3) spółek komunalnych Miasta Żywca, 4) domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 5) terenów cmentarzy, 6) nieruchomości, których właściciele nie wykonali obowiązku zawarcia umowy na odbieranie odpadów komunalnych z podmiotem wpisanym do rejestru działalności regulowanej, a wobec których Burmistrz Miasta Żywca, w drodze decyzji, określił wysokość opłaty za odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych. zwanych dalej nieruchomościami na których nie zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Żywca. oraz uruchomieniu i prowadzeniu jednego stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Żywca.
Internal identifier: IOŚ-OŚ.271.00004.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services, 90511000 Refuse collection services, 90511300 Litter collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001