2. Procedure
Procedure
Title: DOBAVA ELEKTRIČNE ENERGIJE 2027-2028
Description: Predmet naročila je dobava električne energije za potrebe naročnika za vsa merilna mesta, ki so navedena v prilogi razpisne dokumentacije, to je na seznamu merilnih mest z nazivom merilnega mesta ter s predvideno porabo za obdobje 24 mesecev, in sicer za obdobje od 1.1. 2027 do 31. 12. 2028, ter za morebitna v obdobju trajanja pogodbe novonastala merilna mesta.
Internal identifier: JN-81494
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 609006