750441-2026 - Competition
Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Rypin od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Rypin od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Description: Przedmiot Zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Rypin. Zakres zamówienia dotyczy nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno- wypoczynkowe, budynków użyteczności publicznej należących do gminy Rypin, przystanków autobusowych, placów zabaw na terenie Gminy Rypin oraz utworzenie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
Internal identifier: RRW.271.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001