750549-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Europese aanbesteding voor de levering, implementatie en het onderhoud van een werkplek- en vergaderruimtemanagementapplicatie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding voor de levering, implementatie en het onderhoud van een werkplek- en vergaderruimtemanagementapplicatie
Description: Het betreft een Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een overeenkomst met één leverancier voor de levering, implementatie, het gebruik en het onderhoud van een werkplek- en vergaderruimtemanagementapplicatie (inclusief app), inclusief de daarbij benodigde hardware. Een looptijd van 4 jaren met twee keer een optie tot verlenging van 2 jaar.
Internal identifier: RES/OWO/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Nee