750635-2026 - Competition
Poland – Hire of buses and coaches with driver – Usługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 a / 3 b do SWZ (odpowiednio dla części). Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Ilości wykonywanych usług zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3a/3b). 5. Osoby biorące udział w realizacji zamówienia nie posiadające obywatelstwa polskiego muszą uzyskać pozwolenie odpowiednich organów na wstęp tych osób na teren jednostki zgodnie z zapisami Rozdział 6 „Instrukcji w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej” stanowiącej załącznik do Decyzji nr 107/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 18 sierpnia 2021 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej (Dz. Urz. MON 2021, Poz. 177). 6. W trakcie realizacji zamówienia zabrania się używania aparatów latających nad terenem wojskowym oraz urządzeń rejestrujących dźwięk oraz obraz. W przypadku pojazdów wyposażonych w kamerę lub video rejestrator jego użytkownik zobowiązany jest do wyłączenia lub zdemontowania urządzenia przed wjazdem na teren kompleksu wojskowego. 7. Wykonawcę przy realizacji zamówienia obowiązuje zakaz wjazdu na teren wojskowy pojazdami mechanicznymi produkowanymi w ChRL (oznaczonych w świadectwach homologacji i/lub na tabliczkach znamionowych, nr VIN jako „Wyprodukowane w PRC” lub „Made in China”) oraz innych pojazdów wyposażonych w urządzenia do rejestracji obrazu i dźwięku na teren Kompleksów do strefy ochronnej III.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Wstępne ogłoszenie dotyczące skrócenia terminu składania ofert - OJ S 151/2026 07/08/2026 549347-2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą celem przewozu osób z i do miejscowości: Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Lipowiec, Załuski, Nidzica, Ulesie, Muszaki i Wielbark.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 a do SWZ (odpowiednio dla części I). Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Ilości wykonywanych usług zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3a).
Internal identifier: 22WOG-ZP.2712.51.2026/K/23/1200/U/PN część 1
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą celem przewozu osób z i do miejscowości: Przasnysz i Ciechanów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 b do SWZ (odpowiednio dla części II). Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Ilości wykonywanych usług zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3b).
Internal identifier: 22WOG-ZP.2712.51.2026/K/23/1200/U/PN część 2