See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach, w podziale na 7 części
Internal identifier: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-22/UE/2026/WG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15500000 Dairy products, 15100000 Animal products, meat and meat products, 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat, 15896000 Deep-frozen products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywna dostawa owoców, warzyw i jaj kurzych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców, warzyw i jaj kurzych, objęte częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 a) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 a) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts
Options:
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 1 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0002
Title: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych rożnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych rożnych, objęte częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 b) do SWZ - formularzu asortymentowo – cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 b) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 2 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0003
Title: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich, objęte częścią nr 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 c) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 c) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 3
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 3 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0004
Title: Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich, objęte częścią nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 d) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 d) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ
Internal identifier: Część nr 4
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 4 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0005
Title: Sukcesywna dostawa mięsa i produktów mięsnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i produktów mięsnych, objęte częścią nr 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 e) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 e) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 5
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 80% w odniesieniu do części nr 5 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0006
Title: Sukcesywna dostawa ryb
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb, objęte częścią nr 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 f) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 f) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 6
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 6 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Lot: LOT-0007
Title: Sukcesywna dostaw warzyw i owoców mrożonych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostaw warzyw i owoców mrożonych, objęte częścią nr 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 g) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 g) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ
Internal identifier: Część nr 7
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 7 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy