750778-2026 - Competition
Poland – Wastewater treatment plant construction work – Budowa centrum produkcji zielonej energii z wykorzystaniem gospodarki obiegu zamkniętego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa centrum produkcji zielonej energii z wykorzystaniem gospodarki obiegu zamkniętego
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa centrum produkcji zielonej energii z wykorzystaniem gospodarki obiegu zamkniętego” (wraz przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do tej dokumentacji projektowej, uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń niezbędnych do realizacji robót budowlanych oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót) oraz realizacja na jej podstawie zadania inwestycyjnego, a także dostawę materiałów eksploatacyjnych na pierwsze zalanie, rozruch oraz pierwszy pełny rok eksploatacji dostarczanych urządzeń oraz serwis wybranych dostarczanych urządzeń. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ (Programie Funkcjonalno­-Użytkowym "PFU"), który stanowi dokument poufny oraz w istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Internal identifier: EU/JNJ/budowa_GOZ/45/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252127 Wastewater treatment plant construction work
Additional classification (cpv): 71323200 Plant engineering design services, 71220000 Architectural design services, 45259900 Plant upgrade work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 45233220 Surface work for roads, 45252200 Purification plant equipment, 31122000 Generator units, 31430000 Electric accumulators, 71632000 Technical testing services, 80511000 Staff training services, 50500000 Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001