See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IZVAJANJE STORITEV S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU ZA UPRAVO REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
Description: Predmet javnega naročila je izvajanje strokovnih nalog s področja varnosti in zdravja pri delu, ki jih opravlja zunanji strokovni sodelavec v skladu z Zakonom o varnosti in zdravju pri delu (ZVZD-1; Uradni list RS, št. 43/11), Resolucijo o nacionalnem programu varnosti in zdravja pri delu 2018–2027 (Uradni list RS, št. 23/18) ter pripadajočimi podzakonskimi predpisi. Predmet naročila obsega tudi izvajanje nalog varstva pred požarom v skladu z Zakonom o varstvu pred požarom, Zakonom o gasilstvu in pripadajočimi podzakonskimi predpisi ter strokovno obravnavo poškodb pri delu javnih uslužbencev in zaprtih oseb. V okviru 6. in 7. sklopa predmet naročila obsega tudi izvajanje obdobnih preiskav škodljivosti v delovnem okolju, in sicer meritve elektromagnetnih polj in sevanj ter umetnih optičnih sevanj, v skladu z: • Uredbo o varovanju delavcev pred tveganji zaradi izpostavljenosti elektromagnetnim sevanjem; • Uredbo o varovanju delavcev pred tveganji zaradi izpostavljenosti umetnim optičnim sevanjem (Uradni list RS, št. 34/10 in 43/11 – ZVZD-1); • Pravilnikom o dovoljenjih za opravljanje strokovnih nalog na področju varnosti pri delu; ter drugimi veljavnimi predpisi in pravili stroke, ki urejajo izvajanje navedenih meritev in presojo izpostavljenosti delavcev.
Internal identifier: JN-80961
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71317200 Health and safety services
Additional classification (cpv): 90721600 Radiation protection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZPKZ Dob in ZPKZ Ljubljana - oddelek Novo mesto
Description: Predmet naročila je opravljanje strokovnih nalog v zvezi z zagotavljanjem varnosti in zdravja pri delu – zunanji strokovni sodelavec po Zakonu o varnosti in zdravju pri delu (Uradni list RS, št. 43/11), Resoluciji o nacionalnem programu varnosti in zdravja pri delu 2018-2027 (Uradni list RS, št. 23/2018) in pripadajočih podzakonskih pravnih aktih; ki bo opravljal tudi naloge požarne varnosti po Zakonu o varstvu pred požarom (Uradni list RS, št. 3/07 – uradno prečiščeno besedilo, 9/11, 83/12, 61/17 – GZ, 189/20 – ZFRO in 43/22), Zakonu o gasilstvu (Uradni list RS, št. 113/05 – uradno prečiščeno besedilo, 23/19, 189/20 – ZFRO, 39/22 in 117/22 – ZVNDN-C) in pripadajočih podzakonskih pravnih aktih in obravnave poškodb javnih uslužbencev in zaprtih oseb.
Internal identifier: 608850
Additional classification (cpv): 71317200 Health and safety services
Lot: LOT-0002
Title: GU, ZPKZ Ljubljana, ZPKZ Ljubljana - odprti oddelek, ZPKZ Ig
Internal identifier: 608851
Lot: LOT-0003
Title: ZPKZ Koper in ZPKZ Koper - oddelek Nova Gorica
Internal identifier: 608852
Lot: LOT-0004
Title: ZPKZ Maribor, ZPKZ Maribor - oddelek Murska Sobota, ZPKZ Maribor - oddelek Rogoza
Description: Predmet naročila je opravljanje strokovnih nalog v zvezi z zagotavljanjem varnosti in zdravja pri delu – zunanji strokovni sodelavec po Zakonu o varnosti in zdravju pri delu (Uradni list RS, št. 43/11), Resoluciji o nacionalnem programu varnosti in zdravja pri delu 2018-2027 (Uradni list RS, št. 23/2018) in pripadajočih podzakonskih pravnih aktih; ki bo opravljal tudi naloge požarne varnosti po Zakonu o varstvu pred požarom (Uradni list RS, št. 3/07 – uradno prečiščeno besedilo, 9/11, 83/12, 61/17 – GZ, 189/20 – ZFRO in 43/22), Zakonu o gasilstvu (Uradni list RS, št. 113/05 – uradno prečiščeno besedilo, 23/19, 189/20 – ZFRO, 39/22 in 117/22 – ZVNDN-C) in pripadajočih podzakonskih pravnih aktih in obravnave poškodb javnih uslužbencev in zaprtih oseb
Internal identifier: 608853
Lot: LOT-0005
Title: ZPMZKZ Celje in PD Radeče
Internal identifier: 608854
Lot: LOT-0006
Title: sklop 6: meritve elektromagnetnih polj in sevanj v delovnem prostoru
Description: V okviru 6. in 7. sklopa predmet naročila obsega tudi izvajanje obdobnih preiskav škodljivosti v delovnem okolju, in sicer meritve elektromagnetnih polj in sevanj ter umetnih optičnih sevanj, v skladu z: • Uredbo o varovanju delavcev pred tveganji zaradi izpostavljenosti elektromagnetnim sevanjem; • Uredbo o varovanju delavcev pred tveganji zaradi izpostavljenosti umetnim optičnim sevanjem (Uradni list RS, št. 34/10 in 43/11 – ZVZD-1); • Pravilnikom o dovoljenjih za opravljanje strokovnih nalog na področju varnosti pri delu; ter drugimi veljavnimi predpisi in pravili stroke, ki urejajo izvajanje navedenih meritev in presojo izpostavljenosti delavcev.
Internal identifier: 608858
Main classification (cpv): 90721600 Radiation protection services
Lot: LOT-0007
Title: sklop 7: meritve umetnih optičnih sevanj v delovnem okolju
Internal identifier: 608859