751161-2026 - Competition
Romania – Diesel fuel (EN 590) – Combustibili lichizi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Combustibili lichizi
Description: Combustibilii solicitati sunt utilizati pentru alimentarea mijloacelor de transport si utilajelor speciale (buldoexcavatoare, vidanje, autobasculante, cisterne) din parcul auto al AQUAVAS SA Vaslui (sucursalele Vaslui, Barlad, Husi si Negresti), parc auto care deserveste activitatea de productie a apei potabile din judet.
Internal identifier: Combustibil 2027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134220 Diesel fuel (EN 590)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LOT 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: LOT 2
Internal identifier: 2