751290-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Meerinzicht Projectleider AI
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Meerinzicht Projectleider AI
Description: Binnen Meerinzicht (het samenwerkingsverband van de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde) neemt het gebruik van AI-toepassingen toe. Om een gefragmenteerd landschap en risico's op het gebied van privacy (AVG), ethiek en informatiebeveiliging te voorkomen, zoekt Meerinzicht een daadkrachtige en empathische Projectleider Cultuur & Verandering AI. De kern van deze opdracht ligt op de menselijke en organisatorische transformatie en cultuurverandering. Als projectleider ben je de aanjager van verandering en empowerment. Je stuurt het multidisciplinaire projectteam aan en verbindt verschillende werkgroepen (zoals HRM, techniek en governance). De belangrijkste resultaten en werkzaamheden: Beleidskader & Meerjarenprogramma: Het opleveren van een vastgesteld AI-beleidskader (op de vier pijlers: techniek, mens, veiligheid en ethiek), een AI-meerjarenprogramma en een governance-model voor centrale toetsing en besluitvorming. Mens & Cultuur: Vormgeven van een praktische handreiking ('Do's & Don'ts') voor medewerkers, het organiseren van dialoog-, leer- en participatiesessies en het stimuleren van AI-geletterdheid met behoud van de menselijke maat. Netwerk & Borging: Oprichting van een netwerk van 'AI-ambassadeurs' en nauwe afstemming met de CISO, FG, strategisch HR-adviseurs en communicatie voor een veilige leeromgeving waarin medewerkers met vertrouwen kunnen experimenteren. Voor deze functie geldt dat hybride werken in goed overleg mogelijk is. Vanwege het aanjagen van veranderingen en het verbindende karakter van de opdracht (zoals het faciliteren van dialoogsessies, werkgroepen en afstemming met stakeholders) is regelmatige fysieke aanwezigheid op de gemeentelijke locaties (Ermelo, Harderwijk of Zeewolde) noodzakelijk. Van de kandidaat wordt verwacht dat deze flexibel inzetbaar is op locatie wanneer de voortgang, het proces of de verwachte resultaten van het project hierom vragen. Ter bewaking van de resultaten en voortgang vindt er een wekelijks (online) afstemming en een maandelijks (fysiek) voortgangsoverleg plaats met de opdrachtgever/het projectteam over de voortgang van de opdracht.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
751290-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Meerinzicht Projectleider AI
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Meerinzicht Projectleider AI
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000