751411-2026 - Competition
Romania – Heating equipment – Furnizare și montare sisteme de încălzire solarii Pepiniera Silvică Simileasca
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare și montare sisteme de încălzire solarii Pepiniera Silvică Simileasca
Description: Furnizare și montare sisteme de încălzire solarii Pepiniera Silvică Simileasca, conform cerințelor caietului de sarcini. Nota: Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor-18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Internal identifier: 8657 din 15.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39715200 Heating equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizare și montare sisteme de încălzire solarii Pepiniera Silvică Simileasca, conform documentatiei de atribuire.
Internal identifier: 1