751441-2026 - Competition
Bulgaria – Footbridge construction work – „ ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на три пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч в три обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „ ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на три пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч в три обособени позиции“
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е избор на външен изпълнител за извършване на „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, строителство и авторски надзор на три пешеходни моста в гр. Ловеч за реализиране на Дейност 1 „Реконструкция и рехабилитация на пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч“ на проект „Заедно за интегрирано териториално развитие на териториите по поречието на река „Осъм“ и нейните притоци“, в изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0154-C01, разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Богоявленски мост над р. Осъм“; Обособена позиция 2: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Железен мост над р. Осъм“; Обособена позиция 3: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Пешеходен мост над р. Осъм“; Дейностите на изпълнителя на настоящата обществена поръчка за трите обособени позиции на ИНЖЕНЕРИНГ са, както следва: Дейност 1: Инвестиционно проектиране във фаза Работен проект; Дейност 2: Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) в съответствие с одобрения инвестиционен работен проект; Дейност 3: Извършване на авторски надзор по време на строителството Изпълнителят следва да извърши предвидените дейности по предмета на поръчката, като за целта осигури работна ръка, материали, строителни съоръжения, машини, заготовки, изделия и всичко друго, необходимо за изпълнение на предмета на поръчката. За всеки вид работа, Изпълнителят следва да предвиди всички необходими разходи за пълното й изпълнение, вкл. доставка, превоз на материали и други съпътстващи дейности. При ценообразуването на отделните видове работи, Изпълнителят следва да предвиди и включи в цената си всички съпътстващи дейности за качественото и пълно изпълнение на конкретния вид работа. Всички разходи, свързани с изискванията към изпълнението се считат за включени в офертата на Изпълнителя. Изпълнителят следва да извършва проектиране, строително-монтажни работи и осъществяване на авторски надзор съгласно Техническа спецификация. Навсякъде в документацията за участие, където се цитират конкретни стандарти, следва да използва цитирания или еквивалентен стандарт. Обхватът и изискванията за изпълнение на обществената поръчка са подробно описани в Техническата спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 613870
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221113 Footbridge construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Богоявленски мост над р. Осъм“;
Description: ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, строителство и авторски надзор на три пешеходни моста в гр. Ловеч за реализиране на Дейност 1 „Реконструкция и рехабилитация на пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч“ на проект „Заедно за интегрирано териториално развитие на териториите по поречието на река „Осъм“ и нейните притоци“, в изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0154-C01, разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Богоявленски мост над р. Осъм“; Дължината на съоръжението е ~120m. Дейностите на изпълнителя на настоящата обществена поръчка за трите обособени позиции на ИНЖЕНЕРИНГ са, както следва: Дейност 1: Инвестиционно проектиране във фаза Работен проект; Дейност 2: Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) в съответствие с одобрения инвестиционен работен проект; Дейност 3: Извършване на авторски надзор по време на строителството Изпълнителят следва да извърши предвидените дейности по предмета на поръчката, като за целта осигури работна ръка, материали, строителни съоръжения, машини, заготовки, изделия и всичко друго, необходимо за изпълнение на предмета на поръчката. За всеки вид работа, Изпълнителят следва да предвиди всички необходими разходи за пълното й изпълнение, вкл. доставка, превоз на материали и други съпътстващи дейности. При ценообразуването на отделните видове работи, Изпълнителят следва да предвиди и включи в цената си всички съпътстващи дейности за качественото и пълно изпълнение на конкретния вид работа. Всички разходи, свързани с изискванията към изпълнението се считат за включени в офертата на Изпълнителя. Изпълнителят следва да извършва проектиране, строително-монтажни работи и осъществяване на авторски надзор съгласно Техническа спецификация. Навсякъде в документацията за участие, където се цитират конкретни стандарти, следва да използва цитирания или еквивалентен стандарт. Обхватът и изискванията за изпълнение на обществената поръчка са подробно описани в Техническата спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 613872
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 71248000 Supervision of project and documentation, 71220000 Architectural design services
Lot: LOT-0002
Title: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Железен мост над р. Осъм“;
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е избор на външен изпълнител за извършване на „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, строителство и авторски надзор на три пешеходни моста в гр. Ловеч за реализиране на Дейност 1 „Реконструкция и рехабилитация на пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч“ на проект „Заедно за интегрирано териториално развитие на териториите по поречието на река „Осъм“ и нейните притоци“, в изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0154-C01, разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 2: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Железен мост над р. Осъм“; Дължината на съоръжението е ~65,60m. Дейностите на изпълнителя на настоящата обществена поръчка за трите обособени позиции на ИНЖЕНЕРИНГ са, както следва: Дейност 1: Инвестиционно проектиране във фаза Работен проект; Дейност 2: Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) в съответствие с одобрения инвестиционен работен проект; Дейност 3: Извършване на авторски надзор по време на строителството Изпълнителят следва да извърши предвидените дейности по предмета на поръчката, като за целта осигури работна ръка, материали, строителни съоръжения, машини, заготовки, изделия и всичко друго, необходимо за изпълнение на предмета на поръчката. За всеки вид работа, Изпълнителят следва да предвиди всички необходими разходи за пълното й изпълнение, вкл. доставка, превоз на материали и други съпътстващи дейности. При ценообразуването на отделните видове работи, Изпълнителят следва да предвиди и включи в цената си всички съпътстващи дейности за качественото и пълно изпълнение на конкретния вид работа. Всички разходи, свързани с изискванията към изпълнението се считат за включени в офертата на Изпълнителя. Изпълнителят следва да извършва проектиране, строително-монтажни работи и осъществяване на авторски надзор съгласно Техническа спецификация. Навсякъде в документацията за участие, където се цитират конкретни стандарти, следва да използва цитирания или еквивалентен стандарт. Обхватът и изискванията за изпълнение на обществената поръчка са подробно описани в Техническата спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 613878
Lot: LOT-0003
Title: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Пешеходен мост над р. Осъм“;
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е избор на външен изпълнител за извършване на „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, строителство и авторски надзор на три пешеходни моста в гр. Ловеч за реализиране на Дейност 1 „Реконструкция и рехабилитация на пешеходни моста над река „Осъм“ в гр. Ловеч“ на проект „Заедно за интегрирано териториално развитие на териториите по поречието на река „Осъм“ и нейните притоци“, в изпълнение на АДБФП № BG16FFPR003-2.006-0154-C01, разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция 3: „ИНЖЕНЕРИНГ - проектиране, осъществяване на авторски надзор, реконструкция и рехабилитация на Пешеходен мост над р. Осъм“; Дължината на съоръжението е ~64,20m. Дейностите на изпълнителя на настоящата обществена поръчка за трите обособени позиции на ИНЖЕНЕРИНГ са, както следва: Дейност 1: Инвестиционно проектиране във фаза Работен проект; Дейност 2: Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) в съответствие с одобрения инвестиционен работен проект; Дейност 3: Извършване на авторски надзор по време на строителството Изпълнителят следва да извърши предвидените дейности по предмета на поръчката, като за целта осигури работна ръка, материали, строителни съоръжения, машини, заготовки, изделия и всичко друго, необходимо за изпълнение на предмета на поръчката. За всеки вид работа, Изпълнителят следва да предвиди всички необходими разходи за пълното й изпълнение, вкл. доставка, превоз на материали и други съпътстващи дейности. При ценообразуването на отделните видове работи, Изпълнителят следва да предвиди и включи в цената си всички съпътстващи дейности за качественото и пълно изпълнение на конкретния вид работа. Всички разходи, свързани с изискванията към изпълнението се считат за включени в офертата на Изпълнителя. Изпълнителят следва да извършва проектиране, строително-монтажни работи и осъществяване на авторски надзор съгласно Техническа спецификация. Навсякъде в документацията за участие, където се цитират конкретни стандарти, следва да използва цитирания или еквивалентен стандарт. Обхватът и изискванията за изпълнение на обществената поръчка са подробно описани в Техническата спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 613889