See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa maszyn rolniczych dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 4 części.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa maszyn rolniczych dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 4 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 4 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: EZ-p.26.1.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery
Additional classification (cpv): 16400000 Spraying machinery for agriculture or horticulture, 16700000 Tractors, 16320000 Haymaking machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Dostawa opryskiwacza ciąganego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach.
Description: Część 1 – Dostawa opryskiwacza ciąganego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 16400000 Spraying machinery for agriculture or horticulture
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Dostawa ciągnika rolniczego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku.
Description: Część 2 – Dostawa ciągnika rolniczego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 16700000 Tractors
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Dostawa przetrząsarki karuzelowej dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku.
Description: Część 3 – Dostawa przetrząsarki karuzelowej dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 16320000 Haymaking machinery
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Dostawa zgrabiarki karuzelowej dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku.
Description: Część 4 – Dostawa zgrabiarki karuzelowej dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: Część 4