751512-2026 - Competition
Poland – Insurance services – USŁUGA UBEZPIECZENIA KLINICZNEGO SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: USŁUGA UBEZPIECZENIA KLINICZNEGO SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE
Description: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET I
Description: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II
Description: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET III
Description: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne