751520-2026 - Competition
Lithuania – Refuse incineration services – Degiųjų atliekų tvarkymo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Degiųjų atliekų tvarkymo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti degiųjų atliekų tvarkymo paslaugas (toliau – paslaugos, pirkimo objektas)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: VAATC, pasikeitus atliekų tvarkymo aplinkybėms susidūrė su neatidėliotinu poreikiu įsigyti degiųjų atliekų tvarkymo paslaugas. 20260710 VAATC perėmus mechaninio biologinio apdorojimo įrenginių operatoriaus funkcijas ir nuo 20260910 į šiuos įrenginius grąžinus dalį mišrių komunalinių atliekų srauto, kartu tvarkant anksčiau sukauptas atliekas, padidėjo degiųjų atliekų kiekis. Esamų sutartinių pajėgumų nepakanka, o galimybės atliekas sandėliuoti yra išnaudotos. Siekiant laiku sudaryti sutartį ir užtikrinti nepertraukiamą degiųjų atliekų tvarkymą, vadovaujantis VPĮ 60 str. 3 d., taikoma pagreitinta tarptautinio atviro konkurso procedūra
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513300 Refuse incineration services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Sutartis gali būti pratęstą 1 kartą 12 mėn. laikotarpiui