751528-2026 - Competition
Bulgaria – Detection and analysis apparatus – Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на апаратура по проект ФНИ BG-175467353-2023-13
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на апаратура по проект ФНИ BG-175467353-2023-13
Description: Доставката ще се извърши чрез покупка на апаратурата, предмет на поръчката и е предназначена за изпълнение на дейностите, залегнали в НИП „Проследяване на индикаторите за костно здраве при кокошки носачки през ранния яйценосен период. Възможности за подобряване на костния метаболизъм чрез използване на утилизационни продукти от аквакултурата“, финсансиран от Фонд Научни Изследвания.
Internal identifier: 610949
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Предмет на обществената поръчка е: „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на апаратура по проект ФНИ BG-175467353-2023-13“ В Техническата спецификация – Приложение №1, Възложителят подробно е описал минималните характеристики и параметри на апаратурата, предмет на обществената поръчка. Доставката ще се извърши чрез покупка на апаратурата, предмет на поръчката и е предназначена за изпълнение на дейностите, залегнали в НИП „Проследяване на индикаторите за костно здраве при кокошки носачки през ранния яйценосен период. Възможности за подобряване на костния метаболизъм чрез използване на утилизационни продукти от аквакултурата“, финсансиран от Фонд Научни Изследвания.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка на Морфологичен анализатор, финансиран по проект ФНИ BG-175467353-2023-13
Description: Подходящ за количествен и качествен анализ на проби от кръв, фецес, урина и телесни течности от бозайници, птици и влечуги ​​​​​​​
Internal identifier: 610956
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на Система за окачествяване на яйца, финансирана по проект ФНИ BG-175467353-2023-13
Description: Специализирано лабораторно оборудване, предназначено за цялостен, прецизен и автоматизиран анализ на качествените характеристики на птичи яйца (външни и вътрешни параметри). Системата трябва да осигурява дигитално измерване, събиране и обработка на данни чрез специализиран софтуер.
Internal identifier: 611721