751545-2026 - Competition
Lithuania – Construction work – Administracinės paskirties pastatų Žirmūnų g. 151, Vilnius rekonstravimo darbai
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Administracinės paskirties pastatų Žirmūnų g. 151, Vilnius rekonstravimo darbai
Description: Pirkimo vykdytojas numato įsigyti administracinės paskirties pastatų Žirmūnų g. 151, Vilnius rekonstravimo darbus, kurie bus atliekami pagal Pirkimo vykdytojo pateiktą techninį darbo projektą. Reikalavimai Pirkimo objektui nustatyti Techninėje specifikacijoje . Pirkimo vertė neviešinama. Papildomų darbų įsigijimo galimybė nurodyta Pirkimo dokumentuose.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Pirkimo vykdytojas numato įsigyti administracinės paskirties pastatų Žirmūnų g. 151, Vilnius rekonstravimo darbus, kurie bus atliekami pagal Pirkimo vykdytojo pateiktą techninį darbo projektą. Reikalavimai Pirkimo objektui nustatyti Techninėje specifikacijoje . Pirkimo vertė neviešinama
Internal identifier: 0