2. Procedure
Procedure
Title: Aplinkos apsaugos departamento informacinės sistemos AADIS palaikymo ir vystymo paslaugos
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Aplinkos apsaugos departamento informacinės sistemos AADIS palaikymo ir vystymo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
Additional classification (cpv): 72262000 Software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0