2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oprogramowania Rancher lub równoważnego dla Banku Gospodarstwa Krajowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Rancher lub równoważnego dla Banku Gospodarstwa Krajowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZK/73/DI/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
Lot: LOT-0004
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Rancher lub równoważnego dla Banku Gospodarstwa Krajowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiotem zamówienia w zakresie podstawowego jest dostawa Oprogramowania Rancher lub równoważnego wraz z udzieleniem Licencji oraz ze wsparciem technicznym Producenta Oprogramowania SUSE S.A. lub producenta oprogramowania równoważnego, zgodnie z aktualnym modelem licencjonowania Producenta Oprogramowania, określonego w Tabeli nr 1 OPZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa opcji polegającego na dostawie dodatkowego Oprogramowania Rancher lub równoważnego wraz z udzieleniem Licencji oraz ze wsparciem technicznym Producenta Oprogramowania SUSE S.A. lub producenta oprogramowania równoważnego, zgodnie z aktualnym modelem licencjonowania Producenta Oprogramowania opisanego w Tabeli nr 2 w OPZ.
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa opcji polegającego na dostawie dodatkowego Oprogramowania Rancher lub równoważnego wraz z udzieleniem Licencji oraz ze wsparciem technicznym Producenta Oprogramowania SUSE S.A. lub producenta oprogramowania równoważnego, zgodnie z aktualnym modelem licencjonowania Producenta Oprogramowania opisanego w Tabeli nr 2 w OPZ. Okres obowiązywania Licencji ze wsparciem technicznym Producenta Oprogramowania: od daty podpisania Protokołu Odbioru Oprogramowania bez zastrzeżeń do dnia 31.10.2028 r. Termin realizacji Prawa opcji: 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia udzielenia Zlecenia opcji. Wynagrodzenie: wartość wynagrodzenia będzie proporcjonalna względem daty obowiązywania subskrypcji oprogramowania wraz ze wsparciem technicznym nabytych w ramach części podstawowej zamówienia. Zamawiającemu przysługuje prawo skorzystania z przedmiotowego Prawa opcji w okresie od dnia podpisania Umowy do 14 dni przed dniem 31.10.2027 r. Prawo opcji jest prawem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Przedmiot zamówienia objęty Prawem opcji może zostać zlecony przez Zamawiającego w całości, w części (minimalnie jedna Licencja ze wsparciem technicznym Producenta Oprogramowania) lub nie zostać zlecony w ogóle. Zamówienie opcjonalne w ramach Prawa opcji może zostać zrealizowane przez Wykonawcę jednorazowo lub w kilku osobnych transzach wg bieżących potrzeb Zamawiającego, za uprzednią zgodą Zamawiającego. Zamawiający ma prawo zlecenia Wykonawcy zamówień objętych prawem Opcji w całym okresie obowiązywania Umowy. Skorzystanie z prawa Opcji w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z Opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń. Szczegółowe informacje dotyczące opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez Zamawiającego oraz zasady na jakich będzie się odbywała realizacja Opcji, zostały zawarte w PPU. Zamawiający informuje, że prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach niniejszego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie.