751762-2026 - Competition
Poland – Solar photovoltaic modules – Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej, polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul Błogockiej 24 w Cieszynie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: (art. 138 ust.4) całość postępowania prowadzona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 45310000 Electrical installation work, 45261215 Solar panel roof-covering work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej, polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Błogockiej 24 w Cieszynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na stronie prowadzonego postępowania tj. https://platformazakupowa.pl/pn/cieszyn w SWZ - punkt 3 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowienia lub opcji.