See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK w 2027 roku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK w 2027 roku. 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych i podzielił zamówienie na trzynaście odrębnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia: Część 1: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99], Część 2: zagospodarowanie odpadów resztkowych, zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], Część 3: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach i luzem [kod 20 02 01], Część 4: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], Część 5: zagospodarowanie opakowań ze szkła [kod 15 01 07], Część 6: zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań z tworzyw sztucznych [kod 15 01 02], opakowań z metali [kod 15 01 04], Część 7: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], Część 8: zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04], Część 9: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07], Część 10: zagospodarowanie zużytych opon [kod 16 01 03], Część 11: zagospodarowanie przeterminowanych leków [kod 20 01 32], Część 12: zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego [kod 20 01 36], Część 13: zagospodarowanie używanej odzieży i tekstylia (tzn. ścierki, firany, zasłony, koce, pościele, torby, buty) [kody 20 01 10, 20 01 11].
Internal identifier: WPI.271.1.44.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy w związku z obowiązkiem składania ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Description: Zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Zagospodarowanie odpadów resztkowych, zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01]
Description: Zagospodarowanie odpadów resztkowych, zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach i luzem [kod 20 02 01]
Description: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach i luzem [kod 20 02 01]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01]
Description: Zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Zagospodarowanie opakowań ze szkła [kod 15 01 07]
Description: Zagospodarowanie opakowań ze szkła [kod 15 01 07]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań z tworzyw sztucznych [kod 15 01 02], opakowań z metali [kod 15 01 04]
Description: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań z tworzyw sztucznych [kod 15 01 02], opakowań z metali [kod 15 01 04]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07]
Description: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04]
Description: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07]
Description: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Zagospodarowanie zużytych opon [kod 16 01 03]
Description: Zagospodarowanie zużytych opon [kod 16 01 03]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Zagospodarowanie przeterminowanych leków [kod 20 01 32]
Description: Zagospodarowanie przeterminowanych leków [kod 20 01 32]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego [kod 20 01 36]
Description: Zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego [kod 20 01 36]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Zagospodarowanie używanej odzieży i tekstylia (tzn. ścierki, firany, zasłony, koce, pościele, torby, buty) [kody 20 01 10, 20 01 11]
Description: Zagospodarowanie używanej odzieży i tekstylia (tzn. ścierki, firany, zasłony, koce, pościele, torby, buty) [kody 20 01 10, 20 01 11]. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego postępowania, z terenu nieruchomości, położonych na terenie gminy Nowy Dwór Mazowiecki oraz zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 13