751789-2026 - Competition
Poland – Construction work – Budowa obiektu mostowego wraz z drogą dojazdową klasy „L” na odcinku od ul. Małgorzatowo do DW nr 657 w Nowej Wsi.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa obiektu mostowego wraz z drogą dojazdową klasy „L” na odcinku od ul. Małgorzatowo do DW nr 657 w Nowej Wsi.
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa obiektu mostowego wraz z drogą dojazdową klasy „L” na odcinku od ul. Małgorzatowo do DW nr 657 w Nowej Wsi”. 2) Zamówienie będzie wykonywane przy zachowaniu przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ – Dokumentacja projektowa.
Internal identifier: ORG.271.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45221110 Bridge construction work, 45221111 Road bridge construction work, 45233120 Road construction works, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.