751914-2026 - Competition
Bulgaria – Kindergarten furniture – Доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване за нуждите на детска градина за шест градински групи от 3 до 6 г. на целодневно обучение, гр. Пловдив, район „Южен“, ул. „Константин Геров“ № 47, ПИ с идентификатор 56784.531.650, УПИ II – детска градина, кв. 72 по плана на кв. „Христо Ботев – Юг“, гр. Пловдив
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване за нуждите на детска градина за шест градински групи от 3 до 6 г. на целодневно обучение, гр. Пловдив, район „Южен“, ул. „Константин Геров“ № 47, ПИ с идентификатор 56784.531.650, УПИ II – детска градина, кв. 72 по плана на кв. „Христо Ботев – Юг“, гр. Пловдив
Description: Доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване за нуждите на детска градина за шест градински групи от 3 до 6 г. на целодневно обучение, гр. Пловдив, район „Южен", ул. „Константин Геров" № 47. Предметът обхваща доставката, внасянето по помещения, сглобяването и монтажа на мебелно обзавеждане и на кухненско технологично обзавеждане и оборудване, съгласно техническата спецификация и проекта по част „Технология". Поръчката се възлага по две обособени позиции: № 1 „Мебелно обзавеждане" и № 2 „Кухненско технологично обзавеждане и оборудване". Участниците могат да подават оферта за една или за двете обособени позиции. Цените включват всички съпътстващи дейности франко обекта. Срокът за изпълнение се предлага от участника и не може да надвишава 90 календарни дни, считано от получаване на възлагателно писмо. Гаранционният срок е не по-кратък от 24 месеца от приемо-предавателния протокол. Към датата на откриване финансирането не е осигурено — процедурата се провежда при условията на чл. 114 от ЗОП, с клауза за отложено изпълнение в проекта на договор.
Internal identifier: 608713
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Мебелно обзавеждане
Description: Доставка и монтаж на мебелно обзавеждане — 39 номенклатурни позиции съгласно Раздел VI от техническата спецификация: детски легла и двуетажни легла с матраци и спални комплекти; детски маси и столове; дидактични секции за занималните; метални детски гардероби за съблекалните; вертикални текстилни щори за всички външни прозорци; обзавеждане на кабинетите и помещенията за персонала — бюра, офис и посетителски столове, шкафове за документи, канапета, гардероби за работно облекло; обзавеждане на лекарския кабинет, пералното и складовите помещения. Изпълнението включва вземане на размери на място, монтаж, нивелиране и укрепване срещу преобръщане, както и предварително съгласуване на цветовете с възложителя.
Internal identifier: 608715
Lot: LOT-0002
Title: Кухненско технологично обзавеждане и оборудване
Description: Доставка и монтаж на кухненско технологично обзавеждане и оборудване — 35 номенклатурни позиции съгласно Раздел VII от техническата спецификация: неръждаеми работни плотове с мивки, подплотови хладилни шкафове, хладилна маса, транжорен труп и стелажи за кухненския блок и подготовките; обзавеждане на шестте разливни към групите — шкаф за чисти съдове, плот с две мивки, разносна количка, професионална съдомиялна машина и стерилизатор; технологично оборудване — конвектомати, професионална електрическа печка с фурна, картофобелачка, зеленчукорезачка, тестобъркачка, колбасорезачка, кухненски робот, хладилници и фризери, кантар и везна. Изпълнението включва вземане на размери на място, монтаж, свързване към изградените ВиК и електрически инсталации, функционални проби и инструктаж на персонала.
Internal identifier: 608739
Main classification (cpv): 39221000 Kitchen equipment