752180-2026 - Competition
Poland – Natural gas – Zakup i dystrybucja paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy w latach 2027 – 2028, z podziałem na części
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dystrybucja paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy w latach 2027 – 2028, z podziałem na części
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy w latach 2027 - 2028 z podziałem na części.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – Jednostki oświatowe położone na terenie m.st. Warszawy w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część I – Jednostki oświatowe położone na terenie m.st. Warszawy w 2027 r. zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Syrena” Mielno w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część II – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Syrena” Mielno w 2027 r. zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0003
Title: Część III – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy „Arkadia” w Kazimierzu Dolnym w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część III – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy „Arkadia” w Kazimierzu Dolnym w 2027 r., zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0004
Title: Część IV – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy „Syrenka” w Marózie w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część IV – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy „Syrenka” w Marózie w 2027 r. , zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0005
Title: Część V – Jednostki oświatowe położone na terenie m.st. Warszawy w 2028 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część V – Jednostki oświatowe położone na terenie m.st. Warszawy w 2028 r., zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0006
Title: Część VI – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Syrena” Mielno w 2028 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część VI – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Syrena” Mielno w 2028 r., zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0007
Title: Część VII – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy „Arkadia” w Kazimierzu Dolnym w 2028 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część VII – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy „Arkadia” w Kazimierzu Dolnym w 2028 r., zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy „Syrenka” w Marózie w 2028 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego obejmujący dystrybucję i zakup paliwa gazowego dla szkół i placówek oświatowych m. st. Warszawy - Część VIII – Jednostka zamiejscowa Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy „Syrenka” w Marózie w 2028 r., zgodnie z załącznikiem nr 2 i 3 do SWZ