752183-2026 - Competition
Bulgaria – Specialised boats – „Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб и бързоходни плавателни средства с колесари” с две обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб и бързоходни плавателни средства с колесари” с две обособени позиции
Description: „Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб и бързоходни плавателни средства с колесари” с две обособени позиции Обособена позиция № 1 „Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб.“ Обособена позиция № 2 „Доставка и гаранционно обслужване на бързоходни плавателни средства с колесари“
Internal identifier: 586107
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34521000 Specialised boats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция № 1 „Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб"
Description: Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски кораб включва следните дейности: проектиране, одобряване на техническия проект от призната класификационна организация, строителство на кораба, доставка на корабно оборудване и системи, боядисване, заводски изпитания; приемане и сертифициране от призната класификационна организация, обучение на персонала на Възложителя, доставка на кораба, приемни изпитания на кораба, гаранционно обслужване и отстраняване на неизправности в рамките гаранционния срок.
Internal identifier: 586123
Lot: LOT-0002
Title: Обособена позиция № 2 „Доставка и гаранционно обслужване на бързоходни плавателни средства с колесари“
Description: Доставка и гаранционно обслужване на 3 броя бързоходни плавателни средства с колесари. Всяко БПС ще в комплект с колесар. БПС ще е снабдено с основен маршови извънборден двигател и втори помощен извънборден двигател, допълнително монтиран на транеца. Корпуса ще е от алуминиеви сплави с двойно дъно разделено на три отсека с автоматично осушаване. Конструктивно ще е с П-образна арка на която ще са монтирани антени, светлини и високоговорители. Навигационното оборудване ще е интегриран тип, състоящо се от многолъчев сонар с 3D изображение, радар, електронна карта и метеорологична станция. В навигационното оборудване са включени навигационни светлини, лампа „полицейска функционалност” и мегафон със сирена. За практическа работа с доставените БПС ще се изисква от участника определен за изпълнител да запознае с работа на доставеното оборудване на 6 служители на ГДГП с определен брой часове, като разходите ще са за сметка на изпълнителя. Поръчката включва и извършване а гаранционно обслужване и отстраняване на неизправности в рамките на гаранционния срок.
Internal identifier: 586128
Main classification (cpv): 34522400 Semi-rigid dinghies