See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji z podziałem na 14 zadań
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji z podziałem na 14 zadań. Zakres ilościowy poszczególnych zamówień będzie każdorazowo określany przez Zamawiającego w ramach umów wykonawczych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ oraz w projekcie umowy w Załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: 268/Cut/26/AKrz
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zastosowanie skróconego terminu uzasadnione jest pilną potrzebą udzielenia zamówienia oraz koniecznością zapewnienia nieprzerwanej dostępności materiałów i odczynników niezbędnych do wykonywania badań genetycznych przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji – Wydział Badań Genetycznych. Powstanie nawet krótkotrwałej przerwy w dostawach może bezpośrednio przełożyć się na ograniczenie możliwości wykonywania badań genetycznych, narastanie liczby oczekujących ekspertyz oraz wydłużenie terminów ich realizacji. Materiały i odczynniki będące przedmiotem zamówienia są wykorzystywane w specjalistycznych procesach badawczych i stanowią niezbędny element zapewniający prawidłowe i niezakłócone funkcjonowanie Wydziału Badań Genetycznych. Badania genetyczne realizowane przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji mają istotne znaczenie dla prowadzonych postępowań oraz realizacji ustawowych zadań Policji. Brak wymaganych materiałów i odczynników może skutkować opóźnieniami w wykonywaniu ekspertyz, a tym samym wpływać na sprawność czynności podejmowanych przez jednostki Policji i inne uprawnione organy korzystające z wyników badań kryminalistycznych. W tej sytuacji zachowanie standardowego terminu składania ofert nie znajduje uzasadnienia organizacyjnego, ponieważ prowadziłoby do niepotrzebnego zwiększenia ryzyka wystąpienia przerwy pomiędzy wygaśnięciem obecnych umów, a rozpoczęciem realizacji nowych.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 1
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: dostawa materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji zadanie 3
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Description: dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 4
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Description: dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 5
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 6
Internal identifier: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 7
Internal identifier: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 8
Internal identifier: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 9
Internal identifier: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 10
Internal identifier: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 11
Internal identifier: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 12
Internal identifier: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 13
Internal identifier: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14
Description: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę materiałów i odczynników do badań genetycznych dla Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - zadanie 14
Internal identifier: Zadanie 14