752313-2026 - Competition
Slovenia – Servers – Dobava strežniške infrastrukture ter izvedba migracije, implementacije in vzpostavitve obstoječih informacijskih sistemov naročnika
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava strežniške infrastrukture ter izvedba migracije, implementacije in vzpostavitve obstoječih informacijskih sistemov naročnika
Description: Predmet javnega naročila je dobava enega visoko zmogljivega 1U rack strežnika z redundantnimi komponentami, lokalnim NVMe diskovnim podsistemom in petletno proizvajalčevo podporo. Predmet vključuje montažo, osnovno konfiguracijo, vzpostavitev okolja Hyper-V ter infrastrukturno migracijo in ponovno vzpostavitev obstoječega sistema digitalne patologije in sistema za molekularne genetske analize. Nakup novih aplikacijskih licenc ni predmet naročila.
Internal identifier: 401-33/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 608952
Additional classification (cpv): 51611100 Hardware installation services