752429-2026 - Competition
Poland – Simulators – Dostawa symulatorów na potrzeby szkoleń uczniów do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa symulatorów na potrzeby szkoleń uczniów do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów na potrzeby szkoleń uczniów do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu. 2. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu pn. RośnieMY – program rozwojowy ZSCKR w Jabłoniu Działanie 10.4 Kształcenie zawodowe Priorytet X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejski dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 3. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części, jak poniżej: 1) Część nr 1 – dostawa 1 kompletnego, fabrycznie nowego stanowiska szkoleniowego do nauki obsługi nowoczesnego ciągnika rolniczego, systemów rolnictwa precyzyjnego, automatycznego prowadzenia oraz maszyn współpracujących w standardzie ISOBUS. 2) Część nr 2 – dostawa 2 symulatorów funkcji ciągnika w postaci wielofunkcyjnych podłokietników szkoleniowych
Internal identifier: ZSCKR-34-340-24-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34150000 Simulators
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1) Część nr 1 – dostawa 1 kompletnego, fabrycznie nowego stanowiska szkoleniowego do nauki obsługi nowoczesnego ciągnika rolniczego, systemów rolnictwa precyzyjnego, automatycznego prowadzenia oraz maszyn współpracujących w standardzie ISOBUS
Description: Przedmiot zamówienia w części nr 1 obejmuje dostawę 1 kompletnego, fabrycznie nowego stanowiska szkoleniowego do nauki obsługi nowoczesnego ciągnika rolniczego, systemów rolnictwa precyzyjnego, automatycznego prowadzenia oraz maszyn współpracujących w standardzie ISOBUS, wraz z oprogramowaniem, licencjami, wyposażeniem, uruchomieniem, konfiguracją, testami odbiorowymi i szkoleniem użytkowników. Szczegółowe wymagania określa załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1
Internal identifier: cz.1 - ZSCKR-34-340-24-26
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 – dostawa 2 symulatorów funkcji ciągnika w postaci wielofunkcyjnych podłokietników szkoleniowych.
Description: Przedmiot zamówienia w części nr 2 obejmuje dostawę 2 fabrycznie nowych, kompletnych symulatorów wyposażonych w wielofunkcyjne podłokietniki lub konsole operatorskie, manipulatory, elementy sterujące, terminale i wymagane oprogramowanie, wraz z dostawą, uruchomieniem, konfiguracją i sprawdzeniem poprawności działania. Szczegółowe wymagania określa załącznik nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2.
Internal identifier: cz.2 - ZSCKR-34-340-24-26