752573-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych na terenie Gminy Cekcyn”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych na terenie Gminy Cekcyn”
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz selektywnie zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie Gminy Cekcyn. 2. Zamówieniem objęty jest również odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 10 do SWZ.
Internal identifier: OŚiZP.271.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz selektywnie zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie Gminy Cekcyn. 2. Zamówieniem objęty jest również odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 10 do SWZ.