752750-2026 - Competition
Poland – Various medicinal products – Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach.
Internal identifier: AP.26.85.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Additional classification (cpv): 33651200 Antimycotics for systemic use, 33651100 Antibacterials for systemic use, 33622200 Antihypertensives, 33692200 Parenteral nutrition products, 33616000 Vitamins, 33617000 Mineral supplements
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 1
Description: Pakiet Nr 1: 1. Aciclovir 250 mg x 5 fiol. – 10 op.; 2. Ambroxol 15mg/2ml x 10 amp. – 170 op.; 3. Bisoprolol 2,5mg x 60 tabl. powl. – 200 op.; 4. Captopril 12,5mg x 30 tabl. – 50 op.; 5. Captopril 25 mg x 30 tabl. – 50 op.; 6. Deksametazon 4mg/1ml 10 amp. – 400 op.; 7. Deksametazon 8mg/2ml 10 amp. – 400 op.; 8. Hydrocortyzon 100mg x 5 fiol. – 400 op.; 9. Hydroksyzyna 10mg x 60 tabl. powl. – 200 op.; 10. Hydroksyzyna 25mg x 60 tabl. powl. – 200 op.; 11. Lidokaina 20mg/1g x 30g żel anestezjologiczy – 150 op.; 12. Lidokaina 20mg/1g x 30g żel urologiczny – 40 op.; 13. Rocuronium 100 mg /10ml x 10fiol. – 300 op.; 14. Suksametonium 200mg x 10 fiol. – 50 op.; 15. Sulfathiazolum argentum 20mg/1g x 40g krem – 200 op.; 16. Kolistymetat sodu. Liof. Do sporz. Roztworu do wstrzykiwań, infuzji i inhalacji; 1 mln j.m.; op. x 20 fiol. – 1 000 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 2
Description: Pakiet Nr 2: 1. Ambroxol 30 mg x 10 tabl. – 150 op.; 2. Bilastine 20 mg x 30 tabl. – 100 op.; 3. Dexketoprofen 25 mg x 30 tabl. – 300 op.; 4. Dexketoprofen 25 mg/2,5g x 20 sasz. – 5 op.; 5. Dexketoprofen 50 mg/ 2ml x 5 amp. – 1 000 op.; 6. Ketoprofen 25 mg/g żel 100 g – 25 op.; 7. Heparyna 1000 j.m./1g x 30 g – 200 op.; 8. Lercanidipine 10 mg x 60 tabl. – 50 op.; 9. Lewotyroksyna 50 mcg x 50 tabl. – 150 op.; 10. Lewotyroksyna 88 mcg x 50 tabl. – 10 op.; 11. Lewotyroksyna 75 mcg x 50 tabl. – 50 op.; 12. Lewotyroksyna 100 mcg x 50 tabl. – 160 op.; 13. Metformin 500 mg x 60 tabl. – 150 op.; 14. Metformin 850 mg x 60 tabl. – 100 op.; 15. Metformin 1000 mg x 60 tabl. – 100 op.; 16. Nebivolol 5 mg x 28 tabl. – 200 op.; 17. Nimesulid 100mg/2g x 30 sasz. – 20 op.; 18. Proteinianobursztynian żelaza III 800mg/15ml (40mg Fe3+) x 20 fiol. – 60 op.; 19. Simeticonum 40 mg / 1 ml a 30 ml – 10 op.; 20. Simeticonum 40 mg x 100 kaps. – 100 op.; 21. Torasemide 5 mg x 30 tabl. – 200 op.; 22. Torasemide 10 mg x 30 tabl. – 200 op.; 23. Torasemide 20 mg/4 ml x 5 amp. – 400 op.; 24. Torasemide 200 mg/20 ml x 5 amp. – 50 op.; 25. Tramadolum75 mg+Dexketoprofenum 25 mg x 20 tabletek – 10 op.; 26. Umeclidinium 55 µg/ dawka, prosz.do inh. x 30 dawek – 30 op.; 27. Umeclidinium+Vilanterol (55µg+22µg) /dawka, prosz.do inh. x 30 dawek – 200 op.; 28. Zofenopril 30 mg x 28 tabl. – 10 op.; 29. Zofenopril 7,5 mg x 28 tabl. – 30 op.; 30. Flutykazon 92μg + Umeklidynium 55μg + Wilanterol 22μg; op. x 30 dawek – 70 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 3
Description: Pakiet Nr 3: 1. Acetylocysteina 200mg x 20 tabl. – 500 op.; 2. Acetylocysteina 300mg/3ml x 5 amp. – 1 000 op.; 3. Acetylocysteina 600mg x10 tabl. mus. – 600 op.; 4. Allopurinol 100 mg x 50 tabl. – 200 op.; 5. Allopurinol 300 mg x 30 tabl. – 50 op.; 6. Amlodypina 5 mg x 30 tabl. – 300 op.; 7. Amlodypina 10 mg x 30 tabl. – 200 op.; 8. Amoksycylina 1,0 g x 20 tabl. powl. – 30 op.; 9. Amoksycylina+ Kw.Klawulanowy 625 mg (500mg+125mg) x 14 tabl. – 20 op.; 10. Amoksycylina+ Kw.Klawulanowy 1000 mg (875mg+125mg) x 14 tabl. – 300 op.; 11. Amoksycylina+Kw.Klawulanowy 1,2 g (1,0 g+0,2 g) x 5 fiol. – 1 000 op.; 12. Atrowastatyna 20 mg x 60 tabl. – 100 op.; 13. Bisoprolol 1,25 mg x 30 tabl. – 200 op.; 14. Bisoprolol 5 mg x 30 tabl. – 300 op.; 15. Candesartan 8 mg x 28 tabl. – 20 op.; 16. Candesartan 16 mg x 28 tabl. – 20 op.; 17. Diklofenak 50 mg x 10 czopków – 20 op.; 18. Diklofenak 100 mg x 10 czopków – 120 op.; 19. Diklofenak 50 mg x 50 tabl. – 50 op.; 20. Formoterol 12µg/dawka, prosz. do inh.x 60 kaps. – 50 op.; 21. Ketoprofen 100 mg x 30 tabl. – 500 op.; 22. Ketoprofen 100 mg/2ml x 10 amp. – 500 op.; 23. Klindamycyna 300 mg x 16 kaps. – 50 op.; 24. Loratadyna 10 mg x 30 tabl. – 10 op.; 25. Metoprolol 23.75mg x 30 tabl. o przedłużonym uwalnianiu – 120 op.; 26. Metoprolol 47,5mg x 30 tabl. o przedłużonym uwalnianiu – 150 op.; 27. Metoprolol 95mg x 30 tabl. o przedłużonym uwalnianiu – 60 op.; 28. Nebivolol 5 mg x 28 tabl. – 50 op.; 29. Pantoprazol 20mg x 56 tabl. – 400 op.; 30. Pantoprazol 40mg x 10 fiol. – 1 000 op.; 31. Pantoprazol 40mg x 56 tabl. – 300 op; 32. Piperacillin/Tazobactam 4,0g/0,5g x 10 fiol. – 300 op.; 33. Ramipril 1,25 mg x 30 tabl. – 20 op.; 34. Ramipril 2,5 mg x 30 tabl. – 200 op.; 35. Ramipril 5 mg x 30 tabl. – 200 op.; 36. Ramipril 10 mg x 60 tabl. – 50 op.; 37. Rosuvastatin 10 mg x 28 tabl. – 150 op.; 38. Sotalol 80 mg x 20 tabl. – 20 op.; 39. Telmisartan 40 mg x 28 tabl. – 100 op.; 40. Telmisartan 80 mg x 28 tabl. – 100 op.; 41. Voriconazole 200 mg x 1 fiol. – 80 op.; 42. Klindamycyna 300 mg / 2 ml x 5 amp. – 70 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 4
Description: Pakiet Nr 4: 1. Amoksycylina 1,0 g x 20 tabl./ tabl. powl. – 20 op.; 2. Amoksycylina+ Kw.Klawulanowy 625 mg (500mg+125mg) x 21tabl. – 20 op.; 3. Amoksycylina+ Kw.Klawulanowy 1000 mg (875mg+125mg) x 21tabl. – 300 op.; 4. Amoksycylina+Kw.Klawulanowy 1,2 g (1,0 g+0,2 g) x 1 fiol. – 2 000 op.; 5. Amoksycylina+Kw.Klawulanowy 2,2 g (2,0 g+0,2 g) x 1 fiol. – 1 500 op.; 6. Ampicylina 1,0 g x 1 fiol. – 1 200 op.; 7. Ampicylina+ Sulbactam(1,0g+0,5g) x 1 fiol. – 100 op.; 8. Ampicylina+ Sulbactam(2,0g+1,0g) x 1 fiol. – 150 op.; 9. Azytromycyna 250 mg x 6 tabl. – 100 op.; 10. Azytromycyna 500 mg x 6 tabl. – 200 op.; 11. Benzylpenicillin 1 mln j.m. x 1 fiol. – 10 op.; 12. Benzylpenicillin 3 mln j.m. x 1 fiol. – 70 op.; 13. Benzylpenicillin 5 mln j.m. x 1 fiol. – 10 op.; 14. Ceftriakson 1000 mg x 1 fiol. – 4 000 op.; 15. Cefuroksym 250 mg x 10 tabl. powl. – 10 op.; 16. Cefuroksym 500 mg x 10 tabl. powl. – 50 op.; 17. Cefuroksym 750 mg x 1 fiol. – 2 000 op.; 18. Cefuroksym 1500 mg x1 fiol. – 500 op.; 19. Cloxacillin 1,0 g x 1 fiol. – 1 100 op.; 20. Cloxacillin 500 mg x 16 tabl. powl. – 20 op.; 21. Colistyna 1 mln j.m. x 20 fiol. – 850 op.; 22. Dobutamina 250 mg x 1 fiol. – 500 op.; 23. Doxycyklina 100 mg x 10 kaps. – 50 op.; 24. Doxycyklina 100 mg/ 5ml x 10 amp. – 5 op.; 25. Insulina ludzka krótkodziałająca 300j.m./ 3 ml x 5 wkładów – 2 op.; 26. Insulina ludzka długodziałająca 300j.m./ 3 ml x 5 wkładów – 2 op.; 27. Insulina ludzka o pośrednim czasie działnia (MIX-3) 300j.m./ 3 ml x 5 wkładów – 2 op.; 28. Izoniazyd+Rifampicyna(150mg+100mg)x100 kaps. – 4 op.; 29. Izoniazyd+Rifampicyna(300mg+150mg)x100 kaps. – 8 op.; 30. Klarytromycyna 500 mg x 1 fiol. – 200 op.; 31. Klarytromycyna 500 mg x 14 tabl. powl. – 160 op.; 32. Neomycyna 250 mg x 16 tabl. – 12 op.; 33. Rifampicyna 300 mg x 100 kaps. – 10 op.; 34. Rifampicyna 150 mg x 100 kaps. – 10 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 5
Description: Pakiet Nr 5: Voriconazole 200 mg x 1 fiol. – 1 000 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 5
Main classification (cpv): 33651200 Antimycotics for systemic use
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 6
Description: Pakiet Nr 6: 1. Meropenem 500 mg x 10 fiol. – 100 op.; 2. Meropenem 1000 mg x 10 fiol. – 2 000 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 6
Main classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 7
Description: Pakiet Nr 7: 1. Vancomycin proszek do sporz. roztw. do inf. 500 mg x 1 fiol. – 1 800 op.; 2. Vancomycin proszek do sporz. roztw. do inf. 1000 mg x 1 fiol. – 2 000 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 8
Description: Pakiet Nr 8: Sildenafilum 20 mg x 90 tabl. – 15 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 8
Main classification (cpv): 33622200 Antihypertensives
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa produktów leczniczych określonych w 9 pakietach - Pakiet 9
Description: Pakiet Nr 9: 1. Wodny 8 % roztwór aminokwasów do żywienia pozajelitowego – 40 szt.; 2. Worek dwukomorowy do żywienia pozajelitowego – 2 op.; 3. Koncentrat dwupeptydu N(2) – L-alanylo-L-glutaminy – 10 szt.; 4. Koncentrat dwupeptydu N(2) – L-alanylo-L-glutaminy – 200 szt.; 5. Roztwór 10% do odżywiania pozajelitowego – 40 szt.; 6. Aminokwasy bez elektrolitów – 10 szt.; 7. Aminokwasy bez elektrolitów – 200 szt.; 8. Worek trzykomorowy do podawania do żył obwodowych – 120 op.; 9. Worek trzykomorowy do podawania do żył obwodowych – 25 op.; 10. Worek trzykomorowy do żył obwodowych – 20 op.; 11. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 80 op.; 12. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 300 op.; 13. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 200 op.; 14. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 20 op.; 15. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 10 op.; 16. Worek trzykomorowy do podawania do żył centralnych – 2 op.; 17. Worek trzykomorowy do podawania do żył obwodowych – 3 op.; 18. Worek trzykomorowy do podawania do żył obwodowych – 2 op.; 19. Worek trzykomorowy do podawania do żył obwodowych – 2 op.; 20. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 15 szt.; 21. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 10 op.; 22. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 10 op.; 23. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 10 op.; 24. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 10 op.; 25. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 10 op.; 26. Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego – 5 op.; 27. Emulsja tłuszczowa 20% - 8 op.; 28. 10 % emulsja wysoko oczyszczonego oleju rybiego – 10 szt.; 29. 10 % emulsja wysoko oczyszczonego oleju rybiego – 20 szt.; 30. Roztwór zawierający pierwiastki śladowe: Cr, Cu,Fe,Mn,Mo,Se,Zn,F,J – 100 op.; 31. Produkt leczniczy stosowany jako składnik żywienia dożylnego – 10 op.; 32. Wodny roztwór pierwiastków śladowych do przygotowania roztworu do żywienia pozajelitowego – 50 szt.; 33. Koncentrat fosforanów organicznych – 40 op.; 34. Zestaw witamin rozpuszczalnych w tłuszczach – 150 op.; 35. Zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie – 150 op.; 36. Zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach – 15 op.; 37. Zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach – 200 op.
Internal identifier: Pakiet Nr 9
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Additional classification (cpv): 33616000 Vitamins, 33617000 Mineral supplements